15.2.2019 10009 wyświetleń 4 minut odczyt

eyerim outlet: Stylowo i budżetowo, czyli jak?

Bez względu na to, czy szukasz nowoczesnych okularów wysokiej jakości, czy najnowszych propozycji od znanych designerów, outlety (zarówno te online, jak i stacjonarne), zawsze oferują Ci doskonały styl. W końcu nie każdy z nas chce wydawać całą wypłatę na przyjemności, prawda? Zadbajmy o swój portfel w 2019 roku.

Zacznijmy od krótkiej lekcji. Czym tak właściwie jest „outlet”? Słownik Collins (no dobrze, strona internetowa, bo kto w dzisiejszych czasach przegląda kartki tradycyjnego słownika książkowego?) podaje następującą definicję tego słowa: „miejsce, które sprzedaje uszkodzone lub starsze produkty wybranych producentów”. Wszystko jasne? Okay.

Teraz, gdy już wiemy nieco więcej, przyjrzyjmy się, czym jest „outlet eyerim”. Czy to oznacza, że sprzedajemy w nim uszkodzone oprawki? NIE. Outlet eyerim to urocze miejsce online, w którym znajdziesz oprawki okularów przeciwsłonecznych lub okularów korekcyjnych będące w sprzedaży już od dłuższego czasu, lub okulary przeciwsłoneczne i oprawki z poprzednich sezonów. W outlecie eyerim możesz liczyć na równie dobrą jakość, te same marki i doskonały styl. Wszystko w jeszcze lepszej cenie.

Okulary korekcyjne w eyerim outlet   Okulary przeciwsłoneczne w eyerim outlet

„Ale… czy to oznacza, że okulary dostępne w outlecie eyerim już wyszły z mody?”
Cóż, niektórzy tak mówią. Ale przecież jeansy z wysokim stanem też podobno wyszły już z mody, a wciąż je uwielbiamy i często zakładamy, prawda? Wiele modnych sztuk już „nie jest trendy”. Nie oznacza to jednak, że nie możesz ich lubić i zakładać, kiedy tylko masz na to ochotę.

„Te okulary przeciwsłoneczne i okulary korekcyjne są o wiele tańsze niż te na innych stronach sklepów optycznych. Muszą być podrabiane!”
Och, niestety, bardzo często to słyszymy. Prawda jest natomiast taka, że wszystkie okulary w sklepie internetowym eyerim i na stronie outletu eyerim są oryginalne. Autentyczne. Prawdziwe. Niepowtarzalne. Przeczytaj ten lub ten oświecający artykuł, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Na stronie outletu eyerim znajdziesz wysokiej jakości oprawki i okulary przeciwsłoneczne oraz korekcyjne dla pań, panów i dzieci od dużych domów designerskich, takich jak Dior, Chloe, Céline, Dolce & Gabbana, Miu Miu czy legendy sportowej Oakley. Na pewno znajdziesz szykowne okulary, z których słynie eyerim. Teraz w jeszcze lepszych cenach. YAY!

Okulary przeciwsłoneczne w eyerim outlet   

Aby udowodnić słuszność tych słów, sprawdźmy opinie czterech wspaniałych założycieli eyerim na temat outletów ogólnie. Zawsze warto wiedzieć, co na dany temat uważają inne prawdziwe osoby, prawda? (chyba że uwielbia się wszystko za bardzo - jak, na przykład, ja). Cóż, są oni bardzo prawdziwi, stylowi i oczywiście mądrzy.

Czy podoba im się koncept outletów? Czy kupiliby jakieś oprawki z outletu eyerim? Czy może uważają, że wszystkie okulary w outlecie są przestarzałe i niemodne? W końcu są założycielami, prawda? Powinni szczerze wypowiedzieć się o stronie outletu eyerim.*

Andrea Zahurancova, współzałożycielka eyerim

eyerim outlet, założycielka eyerim - Andrea Zahurancova

„Moda to koncept, który szybko się zmienia - właściwie z sezonu na sezon. Liczba tworzonych produktów w każdym sezonie jest szalona. To na pewno nie jest korzystne ani dla producenta, ani dla naszego środowiska. Dlatego też uwielbiam ideę sklepów typu outlet i stron z outletem online”.

Branislav Ramsak, współzałożyciel eyerim

eyerim outlet, założyciel eyerim - Branislav Ramsak

„Nie interesują mnie trendy. Lubię produkty, które podkreślają w jakiś sposób moją osobowość. Jeśli pojawiły się na rynku 2 lata temu, no cóż. Wyobraź sobie, że znajdujesz coś naprawdę fajnego w niesamowicie dobrej cenie. Kupujesz to i nosisz ze „stylem”... Nikt nie jest w stanie Ci dorównać!”

Yassaman Omidbakhsh, współzałożycielka eyerim

eyerim outlet, założycielka eyerim -Yassaman Omidbakhsh

„Outlet eyerim to niesamowity sposób na to, aby sprawić sobie modne oprawki okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych. Niższe ceny produktu nie oznaczają niższej jakości! Wszystkie okulary w outlecie wciąż są wyjątkowe, stylowe i do tego dostępne za niewielkie pieniądze.”

Martin Zahuranec, współzałożycielka eyerim

eyerim outlet, założycielka eyerim - Martin Zahuranec

„Ogólnie mówiąc, outlety to fantastyczny pomysł. Dlaczego więc outlet eyerim jest w szczególności wygodną opcją? Wszystkie sklepy optyczne offline zastępują starsze kolekcje nowszymi - dość logiczne, prawda? Co więc zrobić, jeśli nie jesteś w stanie znaleźć w sklepie stacjonarnym okularów z kolekcji sprzed 2 sezonów, które tak bardzo Ci się spodobały? Koniecznie zajrzyj wtedy na stronę outletu eyerim - właśnie po to ją stworzyliśmy. Znajdziesz na niej wszystkie swoje ulubione produkty w atrakcyjnych cenach online. Co więcej, wszystkie okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne wysyłamy w ciągu 48 godzin!”

Podsumowując, strona outletu eyerim jest po prostu świetna. Znajdują się na niej ponadczasowe produkty. W eyerim, oczywiście, uwielbiamy nowe trendy w modzie. Fascynuje nas to, w jaki sposób zmieniają się one z sezonu na sezon i jak bardzo ludzie za nimi podążają. Pamiętajcie jednak, żeby zawsze być sobą. Róbcie to, na co macie ochotę. Kupujcie i noście to, co podkreśla Waszą osobowość. Każdy z nas ma własne życie i własne zasady. Zajrzycie więc do outletu eyerim, okay? Polecamy przynajmniej zobaczyć, co w nim oferujemy.

*Domyślam się, że założyciele eyerim raczej nie powiedzą złego słowa o swoim sklepie. Przysięgam jednak, że nie mają obsesji na jego punkcie i wypowiadają się o nim szczerze, biorąc pod uwagę wszystkie wzloty i upadki, więc możecie spać spokojnie.

Patrícia

"Content i copywriting to moja działka w eyerim. Uwielbiam kuchnię japońską, kwiaty i prostotę. Nie rozumiem mody, ale ją podziwiam. Studiowałam język chiński, ale ze względu na to, że jestem typem człowieka reprezentującego postawę „wszystko albo nic”, zakończyłam z nim swoją przygodę już na drugim roku. Urodziłam się z wyrośniętym zębem, nauczyłam się czytać w wieku trzech lat, podkochuję się w Senece i gardzę parasolami.

POWIĄZANE POSTY
6 powodów, aby wybrać się do okulisty

Odpowiednio wczesne sprawdzenie wzroku może uchronić Cię przed wieloma problemami. Poznaj 6 znaków, które świadczą o konieczności wizyty u okulisty.

eyerim presents: The investments that drive us forward

eyerim - the fastest growing e-shop in Central Europe got another investment, and we are eternally grateful. Find out how much, why even, what it means and more.

Światowy Dzień Wzroku

Nadchodzi ten dzień w roku, kiedy na całym świecie obchodzimy Światowy Dzień Wzroku. Dołącz do nas i poznaj interesujące fakty na temat tego, jak widzą ludzie na całym świecie.

DYSKUSJA