24.7.2018 4180 wyświetleń 2 minut odczyt

Czym jest EYESHAKER? 3 powody, dla których musisz go mieć!

Uwielbiamy swoje okulary, ale czasami trudno nam zadbać o to, aby były czyste każdego dnia - makijaż, pot, czy kurz na pewno temu nie sprzyjają. Też tak masz? Jeśli tak, to oto idealne rozwiązanie - EYESKAKER! EYESHAKER to świetny i szybki gadżet do czyszczenia okularów, który absolutnie skradł nasze serca!

Tak, tak. Ten krótki opis brzmi już dość dobrze, więc po co w ogóle zawracać sobie tym głowę? No cóż, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 3 powody, ze względu na które uwielbiamy EYESHAKER:

1. EYESHAKER umożliwia dokładne czyszczenie (prawie) wszystkich okularów

EYESHAKER czyści zarówno soczewki, jak i oprawki, podczas gdy standardowe ściereczki czyszczące nadają się jedynie do soczewek. Krótko mówiąc, Twoje okulary będą wyglądać doskonale i świeżo przez dłuższy czas! Metoda potrząsania jest całkowicie bezpieczna - nie powoduje zarysowań lub zacieków.

EYESHAKER July Giveaway EYESHAKER July Giveaway

2. EYESHAKER to prawdziwy rodzinny biznes

EYESHAKER został stworzony przez dwóch braci pasjonujących się optyką - optometrystę, będącego jednocześnie projektantem okularów, oraz byłego profesjonalnego atletę. Zamiłowanie designem, modą i optyką ogólnie sprawiło, że bracia obrali za cel stworzenie idealnego i skutecznego środka czyszczącego dla każdego miłośnika produktów optycznych. Co więcej, obaj bracia są jedyni w swoim rodzaju, a to zawsze bonus, prawda?

3. EYESHAKER jest prosty w użyciu i skuteczny

EYESHAKER umożliwia łatwe i dokładne wyczyszczenie okularów - niemal natychmiast. Zgodnie ze stroną internetową EYESHAKER, tylko 4 proste kroki dzielą nas od perfekcyjnego wyczyszczenia ulubionej pary okularów przeciwsłonecznych, korekcyjnych lub sportowych:

EYESHAKER July Giveaway

- Wypełnij EYESHAKER do połowy letnią wodą i dodaj do niej dwie krople produktu czyszczącego
- Umieść okulary w środku i potrząsaj pojemnikiem przez około 15 sekund
- Dokładnie wyczyść okulary czystą wodą
- Wytrzyj okulary za pomocą ściereczki z mikrofibry EYESHAKER
- Voilà… Twoje ulubione okulary znowu wyglądają jak nowe!

Możesz wygrać EYESHAKER juz teraz! Zorganizowaliśmy świetne rozdanie EYESHAKER, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że zamówisz DOWOLNĄ parę okularów, bez względu na zakres cenowy! Rozdanie trwa do końca lipca. Pośpiesz się - czas o tej porze roku mija jak szalony.

Jeśli nasze 3 powody, ze względu na które uwielbiamy EYESHAKER, jeszcze Cię nie przekonały, sprawdź bardziej szczegółowe FAQ na stronie internetowej EYESHAKER. Jesteśmy przekonani, że zechcesz sprawić go sobie jak najszybciej! Uwierz nam, na pewno nie pożałujesz. Nigdy, przenigdy.

Branislav

Jestem współzałożycielem eyerim - na co dzień zajmuję się brandingiem i UX. Lubię połączenie sportu i filozofii - na moim biurku nadal leżą dwie albo trzy książki obok wejściówki na siłownię. Nie cierpię gołębi i nie noszę okularów, nawet jeśli powinienem.

POWIĄZANE POSTY
Optymalny przewodnik po zdrowiu oczu: 6 najczęstszych wad wzroku, które musisz znać

W pierwszej części opisujemy 6 NAJBARDZIEJ powszechnych wad wzroku, a także ich objawy, diagnozę i leczenie.

Ray-Ban Kolekcja 2020: #ourtradition

Nowy rok, nowa kolekcja Ray-Ban! Ta nowa kolekcja jest wyjątkowa i skupia się na znaczeniu i sile tradycji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Kolekcja Ray-Banów 2019: #Proudtobelong

Uwielbiana przez wszystkich marka okularów powraca z wielkim hukiem (znana również jako niesamowita kolekcja na rok 2019).

DYSKUSJA