11.7.2018 3118 wyświetleń 2 minut odczyt

Topowa marka na lato. Poznaj Horsefeathers!

Intrygująca, pełna przygód, szczera, kochająca naturę - taka właśnie jest marka Horsefeathers. Chcesz dowiedzieć się więcej? Chętnie przedstawimy Ci najbardziej wyluzowaną i wyjątkowo ciekawą markę Horsefeathers, która jest obecnie naszą ulubioną!

Horsefeathers - JAK TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO?

Topowa marka na lato: Horsefeathers, kolekcja Wiosna / Lato
1989 rok. Boundary, Kolumbia Brytyjska, Kanada.

Hanuš Salz z grupą przyjaciół, których styl i poglądy w znacznym stopniu wywodziły się ze snowboardingu i skateboardingu, stworzył markę Horsefeathers. Zaczęło się od uformowania bliskiej społeczności opierającej się na przyjaźni, dobrej zabawie i wielu chwilach spędzonych na snowboardzie. Hanuš następnie wrócił do Czech, gdzie spotkał Pavla Kubíčeka, z którym postanowił oficjalnie założyć markę.

Topowa marka na lato: Horsefeathers, kolekcja Wiosna / Lato, okulary przeciwsłoneczne Wayfarer dla mężczyzn Topowa marka na lato: Horsefeathers, kolekcja Wiosna / Lato, okulary przeciwsłoneczne Wayfarer dla mężczyzn

Horsefeathers - DLACZEGO TO WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO?

Topowa marka na lato: Horsefeathers, kolekcja Wiosna / Lato

Gdy Hanuš spotkał się z czeskim Pliznie, towarzyszyły im trzy główne i jednocześnie proste powody, ze względu na które postanowili założyć Horsefeathers:

- Za nic w świecie nie chcieli znaleźć “standardowej” pracy.
- W tamtych czasach czeski rynek odzieży snowboardowej był bardzo mały.
- Zależało im na to, aby jeździć na desce tak często, jak to możliwe.

Trzeci powód najbardziej wpłynął na rozwój całej idei Horsefeathers, której początkowo towarzyszyła inspiracja - zabawą, przyjaźnią, snowboardem. Minęło już 29 lat, a Horsefeathers wciąż jest tą samą paczką przyjaciół!

Topowa marka na lato: Horsefeathers, kolekcja Wiosna / Lato, okulary przeciwsłoneczne Wayfarer dla kobiet Topowa marka na lato: Horsefeathers, kolekcja Wiosna / Lato, okulary przeciwsłoneczne Wayfarer dla mężczyzn

HORSEFEATHERS to nie tylko najwyższej jakości odzież wierzchnia, koszulki, plecaki, paski, skarpetki, czy bielizna.
HORSEFEATHERS to także wysokiej jakości, ręcznie wykonane i spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne. Koniecznie sprawdź całą kolekcję Horsefeathers w niepowtarzalnych cenach na stronie internetowej eyerim.

Topowa marka na lato: Horsefeathers, kolekcja Wiosna / Lato

Wszystkie produkty HORSEFEATHERS są pierwszej klasy, intrygujące i wyluzowane. Wykonano je w Europie, inspirując się niekończącą się miłością do piwa. Tak, piwa. Wystarczy, że przyjrzysz się z bliska każdemu produktowi, a znajdziesz na nim niewielką ikonę piwa. Hmmm, ciekawe, prawda? Geniusze!

Jest wiele niesamowitych marek designerskich na całym świecie. Wszystkie tworzą wiele doskonałych produktów i, zasadniczo, wszystkie mają w sobie to, co powinno wyróżniać świetną markę. Ale dlaczego spośród nich Horsefeathers uwielbiamy nieco bardziej? Chodzi tu o przebojowy charakter! Nawet osoby, które nie są wyjątkowo wyluzowanymi snowboardzistami czy skateboardzistami, nie przejdą obojętnie obok Horsefeathers! Po upływie prawie trzech dekad marka wciąż ma w sobie to coś - ten zwyczajny i szczery urok, którym wyróżniała się już na początku lat 90tych. Jejku, jak żałujemy, że na świecie ni ma więcej marek jak Horsefeathers. Wszyscy bylibyśmy wtedy bardziej zrelaksowani i szczęśliwi!

O jakiej marce chcesz dowiedzieć się więcej? Daj nam znać w komentarzu poniżej!

Adam

Jestem szefem łańcucha dostaw w eyerim. Pasjonuję się fotografią i technologią - zawsze mam aparat w pogotowiu. Od wczesnego dzieciństwa noszę okulary i jestem dumny ze swoich zdolności kulinarnych - pieczenie się nie liczy.

POWIĄZANE POSTY
eyerim outlet: Stylowo i budżetowo, czyli jak?

Wydaje Ci się to mało realne? Och, nie! Wszystko jest możliwe. Przeczytaj ten artykuł i poznaj nasze magiczne miejsce - outlet eyerim.

Czym jest EYESHAKER? 3 powody, dla których musisz go mieć!

Męczy Cię już czyszczenie okularów wewnętrzną stroną swojej koszulki? Dobrze Cię rozumiemy. Najwyższy czas spróbować czegoś nowego!

Najlepsze oprawki: Ewolucja okularów

Na przestrzeni ostatnich wieków znacząco poprawiono praktyczność i design okularów. Jak dobrze jednak znasz ich historię? Przekonaj się razem z nami.

DYSKUSJA