1.3.2019 1804 wyświetleń 1 minut odczyt

Międzynarodowy Dzień Kobiet: Bądź Kobietą

Nadchodzi wyjątkowy dzień: 8-my marca. Dzień celebracji wszystkich odważnych, silnych, energicznych, dynamicznych i nieustraszonych kobiet z całego świata i na przestrzeni wszystkich lat. W życiu każdego z nas na pewno jest chociaż jedna taka kobieta: albo odważna mama, albo życzliwa babcia, albo łaskawa wybranka serca. Każda kobieta zasługuje na oklaski. Świętujmy wic wspólnie kobiecą solidarność z eyerim.

Okulary mają więcej mocy, niż może Ci się wydawać! Są wciąż niedocenianym dodatkiem w świecie mody. A tak naprawdę najlepszym! Dzięki nim możesz w mgnieniu oka poczuć się pewnie, wyjątkowo, tajemniczo lub po prostu szalenie atrakcyjnie. Wszystkie kobiety w eyerim połączyły ostatnio swoje siły specjalnie z myślą o Tobie, aby wybrać absolutne perełki z naszej kolekcji okularów. Dzięki nim poczujesz niezaprzeczalną moc naszego ulubionego dodatku.

Kocie okulary

Międzynarodowy Dzień Kobiet 2019: Kocie okulary, Bądź Kobietą

Eleganckie, ponadczasowe, idealne dla każdej femme fatale. Kocie okulary sprawdzą się idealnie, jeśli chcesz przyciągać wzrok wszędzie, gdzie tylko się znajdziesz. Świetne dla twarzy okrągłych, owalnych i w kształcie serca.

Drobne okulary

Międzynarodowy Dzień Kobiet 2019: Drobne okulary, Bądź Kobietą

Drobne okulary to obecnie najgorętszy dodatek stylizacji ulicznych. Postaw na ten kultowy kształt okularów, aby być najmodniejszą kobietą w mieście, niczym modelki i gwiazdy filmowe. Idealne dla twarzy okrągłych i owalnych. 

Bezramkowe okulary

Międzynarodowy Dzień Kobiet 2019: Bezramkowe okulary, Bądź Kobietą

Bezramkowe okulary są ponadczasowe: niezależnie od tego, do jakich stylizacji je założysz, zawsze będziesz wyglądać jak należy. Te futurystyczne i w dobrym smaku okulary to ryzyko, które chcesz podjąć. Świetne dla twarzy okrągłych lub w kształcie serca.

Okulary oversize

Międzynarodowy Dzień Kobiet 2019: Okulary oversize, Bądź Kobietą

Dodaj odrobinę tajemniczości swojemu zachowaniu, niczym zawsze elegancka Jackie O z lat 50-tych i 60-tych. Twarze okrągłe, owalne i w kształcie serca zostaną doskonale uzupełnione okularami oversize. 

Och, a jeśli nie do końca wiesz, jaki masz kształt twarzy lub jaki kształt twarzy ma Twoja ukochana kobieta, koniecznie sprawdź ten Ogólny przewodnik po kształtach twarzy. Nie ma sobie równych.

To tyle na dzisiaj. Wszyscy wiemy, że kobiety są w stanie zrobić wszystko - są silne i skuteczne, mądre i troskliwe, uparte i życzliwe. Międzynarodowy Dzień Kobiet to najlepsza okazja, aby przypomnieć im o tym! Powiedz im, jak bardzo je doceniasz i ile dla Ciebie znaczą! My na pewno to zrobimy.

Yassaman

Jestem jednym z założycieli eyerim, próbującym przetrwać w świecie marketingu. Zawsze przyjmuję rekomendacje dobrych książek, jeżdżę na wycieczki po całej Europie. Kiedyś zjadłam całą pieczeń wieprzową w mniej niż 30 minut, a ludziom, którzy nie potrafią poprawnie wymówić mojego imienia mówię, żeby nazywali mnie "Yass".

POWIĄZANE POSTY
POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI: 7 największych trendów na wiosnę/lato 2019

Okulary przeciwsłoneczne inspirowane stylem vintage powracają. Zobaczmy, które z nich wróciły na wybiegi w tym roku i jakie historie skrywają.

Jak rozpoznać oryginalne okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban

Czy okulary Ray-Ban, które możesz znaleźć w sklepie eyerim online są oryginalne, czy może podrabiane? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć o tym i nie tylko.

eyerim insider: seria biurowa, cz. III

Na pewno tęsknisz za naszą serią biurową. Oficjalnie powracamy z nią i obiecujemy poprawę. Poznaj kolejną część naszej rodziny eyerim!

DYSKUSJA