17.8.2019 3366 wyświetleń 3 minut odczyt

SEE IT IN PRIZM: KOLEKCJA OAKLEY 2019

Oakley od zawsze przoduje w technologii soczewek w sporcie. Wraz z wydaniem technologii soczewek PRIZM, która magicznie dostosowuje wizję do środowisk specyficznych dla sportu, stały się one prawdziwym przełomem w grze, który przenosi okulary przeciwsłoneczne i gogle narciarskie na zupełnie nowy poziom. 

 Kolekcja Oakley 2019 Sportowe okulary przeciwsłoneczne Sutro do jazdy na rowerze Sportowe okulary przeciwsłoneczne Mercenary Sportowe okulary przeciwsłoneczne Forager do biegania, jazdy na rowerze i turystyki pieszej

Oakley wprowadził zastrzeżoną technologię soczewek Oakley Prizm™ ponad 20 lat temu. Ta technologia dostraja wizję w oparciu o unikalne środowisko sportowe, dzięki czemu soczewki podkreślają kolory i pomagają zwiększyć wydajność oraz bezpieczeństwo. A teraz Oakley ulepszył swoją unikalną technologię i stworzył nową kolekcję na ten rok. Soczewki Prizm™ zostały zaprojektowane w celu poprawy koloru, kontrastu i szczegółów.

KOLEKCJA SUTRO – see the invisible

Kolekcja Oakley 2019 Sportowe okulary przeciwsłoneczne Sutro do jazdy na rowerzeKolekcja Oakley 2019 Sportowe okulary przeciwsłoneczne Sutro do jazdy na rowerze

Odważny wygląd i ulepszone widzenie, nowe Sutro pozwalają Ci zobaczyć to, czego inni nie widzą. Czy jesteś na ulicy, czy w terenie, nie zatrzymuj się. Zaprojektowany z myślą o osiągach, Sutro nadaje rowerzystom odważny i wszechstronny wygląd, który mogą dumnie nosić na rowerze i poza nim. Wytrzymałe i pozwalające na całodzienny komfort oprawki O Matter™ z lekkiego materiały i wkładki nosowe Unobtainium ™ zwiększają przyczepność z potem, pomagając utrzymać okulary na miejscu.


KOLEKCJA MERCENARYsee possibilities

Kolekcja Oakley 2019 Sportowe okulary przeciwsłoneczne MercenaryKolekcja Oakley 2019 Sportowe okulary przeciwsłoneczne Mercenary

Mercenary Oakley™ został zaprojektowany, aby się wyróżniać i podniósł poprzeczkę w sportowej grze okularów dzięki  eleganckiemu, podwójnemu mostkowi i większych, zaokrąglonych soczewkach w połączeniu z innowacjami stworzonymi do działania. Nowoczesny i minimalistyczny styl charakteryzuje się elegancką architekturą z podwójnym mostkiem o większym kształcie soczewki i większym polu widzenia.

 

COLLECTION FORAGERsee playgrounds

Kolekcja Oakley 2019 Sportowe okulary przeciwsłoneczne Forager do biegania, jazdy na rowerze i turystyki pieszejKolekcja Oakley 2019 Sportowe okulary przeciwsłoneczne Forager do biegania, jazdy na rowerze i turystyki pieszej

Oakley® Forager to stylowe okulary przeciwsłoneczne z wieloma funkcjami, do biegania i jazdy na rowerze, deskorolce i pieszych wycieczek. Lekki materiał ramy O Matter ™ firmy Forager z podwójnym mostkiem i modnym okrągłym obiektywem wyróżnia się stylem zaprojektowanym tak, aby nadążać za przygodami dnia. Okrągły kształt soczewki z oplotem i uchwytem zapewniającym najwyższą ochronę i bezpieczeństwo twarzy podczas uprawiania sportu.

Kolekcje Oakley Sutro, Mercenary i Forager, jest wyposażona w trwały i wygodny przez cały dzień lekki materiał ramy O Matter ™. Oprócz tego, ma również wkładki nosowe Unobtainium ®, które zwiększają przyczepność z potem, aby lepiej trzymać okulary na miejscu. Dostępne
z autentycznymi soczewkami korekcyjnymi Oakley dla sportowców na wszystkich poziomach z potrzebami RX. *Soczewki Oakley Rx są wykonane na indywidualne zamówienie.      

Żadne słowa ani zdjęcia nigdy nie oddadzą wrażenia „soczewek Prizm”, musisz wypróbować je sam! Zobacz możliwości, zobacz niewidzialne, zobacz zabawę. Zobacz to w PRIZM. Sprawdź naszą ofertę kolekcji Oakley w sklepie eyerim.

Branislav

Jestem współzałożycielem eyerim - na co dzień zajmuję się brandingiem i UX. Lubię połączenie sportu i filozofii - na moim biurku nadal leżą dwie albo trzy książki obok wejściówki na siłownię. Nie cierpię gołębi i nie noszę okularów, nawet jeśli powinienem.

POWIĄZANE POSTY
Okulary przeciwsłoneczne odpowiednie dla Twojego kształtu twarzy: OWALNY

Czy godzinami zastanawialiście się, które okulary najbardziej wam pasują? Odpowiednio dobrane okulary przeciwsłoneczne pomogą Ci wyglądać olśniewająco! Czy wiedzieliście o tym, że można łatwo określić, które okulary pasują najlepiej poprzez rozpoznanie kształtu twarzy? Jeżeli nie, jesteście dzisiaj szczęściarzami! Zapoznaj się z naszym cotygodniowym przewodnikiem na temat dopasowania okularów przeciwsłonecznych do kształtu twarzy. Uwaga - osoby z twarzą o kształcie owalnym!

TOP 5: Najlepsze gogle narciarskie sezonu zimowego 2017/2018

Bez względu na poziom doświadczenia czy budżet, i tak możesz znaleźć parę swoich idealnych gogli narciarskich. Oto lista 5 najlepszych gogli w sezonie 2017/18.

Korzyści z zakupu okularów korekcyjnych przez Internet

Czy uważasz, że kupowanie okularów przez Internet to zbyt duży problem? My mamy inne zdanie. I Ty zmienisz swoje. Czytaj dalej.

DYSKUSJA