11.3.2021 2399 wyświetleń 3 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Wiosna/lato 2021: odkryj 5 najważniejszych trendów sezonu!  

Wiosna tradycyjnie przynosi również nowości w świecie mody, i świat okularów nie jest wyjątkiem. Odkryj nowe odsłony klasycznych modeli, znajdując perfekcyjną równowagę pomiędzy trendami i ponadczasowości, nowościami i nostalgią. Rok 2021 przynosi odrodzenie okularów przeciwsłonecznych oraz korekcyjnych użyciem nowych materiałów, grubych oprawek czy lśniących kolorów. Któremu trendowi nie będziesz w stanie się oprzeć? 

PRZEZROCZYSTE OPRAWKI 

Być widocznym przy pomocy czegoś niewidocznego? Nie ma problemu! Jednym z top trendów nowego sezonu są przezroczyste oprawki, które efektownie, lecz prawie niewidocznie, dotworzą Twój styl. Zainspiruj się różowymi okularami przyciemnianymi albo ponadczasowymi okrągłymi oprawkami i na pewno dasz się zauważyć. 

Wypróbuj przezroczyste oprawki na eyerim.pl

LŚNIĄCE KOLORY 

Popraw sobie humor, wprowadzając w swoje stylizacje lśniące kolory. Nawet w czasach dotkniętych pandemią potrafią rozjaśnić nasze dni i to właśnie dlatego stały się tak popularnymi. Jasne kolory idealnie pasują do okrągłych oprawek czy oprawek w kształcie cat eye.  

Wprowadź jasne kolory na eyerim.pl

STALOWE OPRAWKI 

Ponadczasowość srebrnych czy złotych oprawek potwierdzają również nadchodzące trendy ultralekkich oraz ledwo zauważalnych oprawek. Wygląd studenta w latach 90.tych dotwarzają okrągłe oprawki czy nieśmiertelne pilotki

Stalowe oprawki i ponadczasowość na eyerim.pl

ULEPSZONA KLASYKA 

Mówiąc o ponadczasowości, to również ona została ulepszona. Zakochaj się w klasycznych brązowych oprawkach z przyciemnianymi soczewkami oraz wyrazistymi kształtami. Podążaj za trendami, ale szanuj swój styl.

Podążaj za trendami, ale szanuj swój styl klasycznymi kształtami na eyerim.pl

GRUBE OPRAWKI 

Lista top nowości tego sezonu nie byłaby kompletna bez grubych oprawek w różnych wersjach kolorystycznych, które potrafią zmienić zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i również korekcyjne. Grube oprawki stały się wyrazistym i odważnym dodatkiem, którego nie może Ci zabraknąć. 

Wyraziste oprawki na eyerim.pl = wyrazisty przekaz

Nieważne, który trend przyciągnął Twoją uwagę najbardziej, wszystkie trendowe modele znajdziesz na eyerim eshop! Dlaczego więc codzienną przeciętność nie zamienić na zapierającą dech wyjątkowość? Z tymi modelami nie będzie to nic trudnego.

Yassaman

Jestem jednym z założycieli eyerim, próbującym przetrwać w świecie marketingu. Zawsze przyjmuję rekomendacje dobrych książek, jeżdżę na wycieczki po całej Europie. Kiedyś zjadłam całą pieczeń wieprzową w mniej niż 30 minut, a ludziom, którzy nie potrafią poprawnie wymówić mojego imienia mówię, żeby nazywali mnie "Yass".

POWIĄZANE POSTY
Niezbędny przewodnik po okularach słonecznych: Trendy na zimę 2018

Nie wiesz, na jaki styl zdecydować się tej zimy? Nic strasznego! Nasi blogerzy powracają do Ciebie z cennymi wskazówkami.

Najlepsze stylizacje uliczne z Tygodni Mody 2019: Nowy Jork, Londyn, Mediolan, Paryż

Tygodnie mody na sezon Jesień/Zima 2019 już za nami. Co najbardziej przyciągnęło nasz wzrok? Oczywiście, styl uliczny!

Magiczne Lustro w użyciu: wrażenia influencerek

Czy Magiczne Lustro naprawdę działa? Czy wiarygodnie odzwierciedla rzeczywistość? Poznaj opinie naszych ulubionych influencerek.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.