8.2.2019 1684 wyświetleń 3 minut odczyt

Walentynki: Bądź sobą

Walentynki. Dla niektórych jest to wyjątkowo romantyczny dzień. Dla innych - kolejny, niczym nie wyróżniający się, czwartek. Bez względu na to, czy jesteś singlem, czy masz swoją drugą połówkę, na pewno czasami zapominasz o najważniejszym człowieku na świecie. O SOBIE.

Zadbaj o siebie w Walentynki. Przygotuj sobie ulubione danie na kolację, zrelaksuj się, wykonaj ulubiony zestaw ćwiczeń na mięśnie pośladków, udaj się na zakupy idealnych okularów… Po prostu zrób to, na co akurat masz ochotę. Czyż nie o to chodzi w Walentynki, aby okazać najbliższym odrobinę miłości? Zacznij od siebie. Zasługujesz na to. Przygotowaliśmy Ci uroczą niespodziankę na Walentynki, dzięki której wybór idealnego prezentu dla siebie lub najbliższej osoby staje się prosty i szybki.

4 marki optyczne, 4 dodatkowe powody, aby okazać miłość:

MINIMALISTYCZNE OKULARY KOMONO

Prostota to szczyt wyrafinowania. Niesamowicie spontaniczne, minimalistyczne i przyciągające wzrok. Okulary Kimono to idealny wybór, dzięki któremu będziesz czuć się niepowtarzalnie każdego dnia. Po prostu je przymierz. Okay?

SZYKOWNE OKULARY RAY-BAN

Prawdziwy głos na przestrzeni pokoleń. Marka Ray-Ban jest numerem jeden nie bez powodu. Jest po prostu najlepsza. Dosłownie. I Ty też będziesz prezentować się najlepiej. Co powiesz na szyk i elegancję w tym roku, hmmm?

NIEUSTRASZONE OKULARY MIU MIU

Drogie panie na całym świecie, posłuchajcie! Nadszedł czas na pokazanie swojej wyrazistej, wyemancypowanej i silnej strony w te Walentynki. Marka Miu-Miu jest awangardową, niezwykle interesującą i wyrafinowaną siostrą wybitnej Prady.

INTELIGENTE OKULARY PERSOL

Bądź jak Persol, mężczyzno. Bądź mądry. Bądź dumny. Bądź prawdziwy. Bądź unikalny. Nie ma nic lepszego niż atrakcyjne i ręcznie wykonane oprawki Persol, uwierz nam. I tak jesteś już przystojny, więc...

Cóż, to tyle od nas na Walentynki. Jeśli nie wiesz, czy wybrane przez Ciebie okulary dobrze będą leżeć na Twojej uroczej twarzy, przymierz je za pomocą naszej Wirtualnej Przymierzalni. Zrobisz to łatwo i bezstresowo. Wystarczy Ci kamerka internetowa lub zdjęcie. Nie wiesz, jaki masz kształt twarzy? Zapoznaj się z naszym artykułem opisującym różne kształty twarzy i odpowiednio wybierz swoją idealną parę okularów. Pobaw się trochę z eyerim. W końcu wszystko zależy od Ciebie.  

Andrea

Jestem jednym ze współzałożycieli. Obszarem mojego działania jest tworzenie treści i media społecznościowe. Mam obsesję na punkcie flamingów i podróży. Zapisuję większość kreatywnych pomysłów, które przychodzą mi do głowy podczas długich wędrówek górskich, uwielbiam sztukę i fotografię.

POWIĄZANE POSTY
Go. Explore. See.: Santorini

Oto listopadowy odcinek naszej serii wideo. Go. Explore.See., w którym zabierzemy Cię na zapierające dech w piersiach plaże magicznej wyspy Santorini.

Eyes on KERBHOLZ

W tym miesiącu prezentujemy jedno z naszych nowych portfolio okularów firmy KERBHOLZ łączących jakość, zamiłowanie do natury i pasję. Odkryj z nami historię firmy KERBHOLZ!

Wskazówki eyerim: jak dbać o gogle narciarskie

Zastosuj nasze wskazówki i zadbaj  o to, aby Twoje nowoczesne gogle narciarskie służyły Ci przez dłużej niż jeden sezon.

DYSKUSJA