5.3.2018 14786 wyświetleń 2 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Kobiety dla kobiet - Świętujmy razem Międzynarodowy Dzień Kobiet

W tym roku Międzynarodowy Dzień Kobiet jest ściśle związany z walką o równouprawnienie płci. #PressforProgress jednoczy przyjaciół, rodziny i społeczności na całym świecie, aby wspólnie myśleć, działać i uwzględniać obie płciE na tym samym poziomie. Również w eyerim świętujemy Międzynarodowy Dzień Kobiet! Dzisiaj przedstawiamy Ci naszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych KOBIETY DLA KOBIET, które zostały wybrane wyłącznie przez damską część zespołu eyerim. Poznaj nasze „best of” okulary i wraz z nami wesprzyj kobiety z całego świata.

Nie jest tajemnicą, że prawdopodobnie wszystkie kobiety w eyerim mają własną sekretną listę okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, które kupiłyby od razu. Międzynarodowy Dzień Kobiet skupia się w całości na kobietach, więc w tym roku poprosiliśmy nasze piękne panie z eyerim, aby stworzyły własną kolekcję damskich okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych, dołączając się w ten sposób do świętowania z wszystkimi kobietami na całym świecie.

Zapytaliśmy o zdanie dziewięć kobiet, które wybrały 10 par designerskich okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych takich marek, jak Ray-Ban, Versace, Celine, Jimmy Choo i nie tylko. Oto podsumowanie naszej kolekcji KOBIETY DLA KOBIET.

Versace OKULARY KOREKCYJNE Jimmy Choo OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Fendi OKULARY PRZECIWSŁONECZNE
Ray-Ban Ja-Jo OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Marc Jacobs OKULARY KOREKCYJNE Celine OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Ray-Ban Aviator OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Tom Ford OKULARY PRZECIWSŁONECZNE Jimmy Choo OKULARY KOREKCYJNE

Też masz na swojej liście jakąś parę „must have”? Jeśli tak, to dobrze się składa. W tym tygodniu możesz skorzystać z 10% ZNIŻKI, jednocześnie pomagając innym kobietom z całego świata stać się bardziej niezależnymi. Kupując swoje ulubione okulary przeciwsłoneczne w tym tygodniu z wykorzystaniem kodu WOMENFORWOMEN, przekażesz 5% wartości zakupu Women for Women International i otrzymasz 10% zniżki.

Dlaczego WFWI? To, co może wydawać się oczywiste w Twoim środowisku, może być nieznane w innych częściach świata. WFWI oferuje wsparcie i stabilność kobietom w krajach dotkniętych kryzysem i ubóstwem, pomagając im zdobywać wiedzę, umiejętności i zasoby, jednocześnie zmieniając ich życie na lepsze. Dlaczego więc nie dołączyć do tej wspaniałej inicjatywy?

Dobrze wiemy, jak potężną moc potrafią mieć kobiety - bez nich nie byłoby eyerim - więc obchodźmy ich święto wraz z nimi, doceniając je i pomagając tym, które potrzebują naszego wsparcia. Nie zapomnij też sprawdzić naszej kolekcji KOBIETY DLA KOBIET. Szczęśliwego Dnia Kobiet!

heart

Daniel

Jestem stowarzyszonym kierownikiem w eyerim. Tworzę i zarządzam kampaniami i poszukuję kreatywnych możliwości współpracy. Kiedyś wygrałam konkurs piękności, mam ukraińskie korzenie i zawsze zaczynam dzień od filiżanki dobrego espresso.

POWIĄZANE POSTY
Przygotuj się na słoneczne dni – 4 proste wskazówki, jak NIE wybierać okularów przeciwsłonecznych

Jeśli chcesz wybrać nowe okulary przeciwsłoneczne tego sezonu, poniżej znajdziesz 4 porady, dzięki którym zakup stanie się wygodniejszy, a Ty unikniesz błędów.

Walentynki: Bądź sobą

Pewność siebie. Seksowność. TWÓJ indywidualny styl.

Festiwalowy klimat: 5 trendów wśród okularów przeciwsłonecznych na Festiwalu Pohoda

Pora się na festiwalową zabawę! Dzięki tym 5 największym trendom wśród okularów na festiwal na pewno idealnie się do niej przygotujesz. Po prostu czytaj dalej.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.