Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

kontakt@eyerim.pl

BOB Rainbow Shine

BOB

BOB Rainbow Shine

  • Dostawa: DARMOWA

  • Zbliżony czas dostawy: 6 - 11 dni roboczych

  • Zwrot towaru: 30 dni

M

Cena z konfiguracji: 0,00 PLN

In stock 240 PLN

Cena z konfiguracji: 0,00 PLN

Szczegóły

Opis

Born On Board, BOB, to nowa marka, założona w 2017 roku w Polsce. Misją BOBa jest dzielenie się pozytywnymi wibracjami wśród ludzi, którzy nie zawsze płyną z prądem, a także kochają przygody, swoją rodzinę, przyjaciół i niekończącą się zabawę.

Dziecięce gogle narciarskie Rainbow Shine stanowią kulminację dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i udoskalaniu gogli oraz współpracą z zawodowymi sportowcami przez firmę BOB. Opływowy kształt ramki zapewnia szerokie pole widzenia i sprawia, że BOB świetnie pasuje do kasków produkowanych przez głównych producentów, w tym Bolle, Giro, Anon, K2 i Smith. Wbudowane wentylatory zapewniają doskonałe odparowywanie gogli, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.


Kupując teraz okulary BOB Rainbow Shine na eyerim otrzymasz bezpłatną przesyłkę prosto pod swoje drzwi. Twoje okulary będą wysłane w oryginalnym opakowaniu ochronnym wraz ze wszystkimi akcesoriami.

Rozmiary

Większość gogli zimowych jest produkowana w standardowym rozmiarze (M) i wykazuje się uniwersalnym dopasowaniem, zarówno do osób dorosłych, jak i nastolatków. Ten rozmiar pasuje większości osób i prawdopodobnie okaże się też odpowiedni dla Ciebie.

Duży rozmiar (L) gogli ma szersze, wyższe i głębsze oprawki, które pasują do większych twarzy..

Mniejszy rozmiar (S) gogli ma natomiast węższe, krótsze i płytsze oprawki. Pasują do dzieci i młodzieży, ja również osób dorosłych o mniejszych twarzach.