ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

  Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Bolle
Duchess 21629

Zbliżony czas dostawy: Czasowo niedostępne

Out of stock 540 ZŁ 490 ZŁ

Cena z konfiguracji: 0,00 ZŁ

 • Darmowa dostawa

  Dostawa do wszystkich państw UE jest całkowicie darmowa. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Za pobraniem

  Zapłać przy odbiorze towarów! Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Polityka 30 dni zwrotu towaru

  Eyerim oferuje 2-letnią gwarancję i zwrot wszystkich produktów w ciągu 30 dni bez zadawania pytań. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Autoryzowany sprzedawca

  Eyerim to oficjalny odsprzedawca online wszystkich marek dostępnych na tej stronie. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i markami. Dowiedz się więcej.

Różne kolory tego modelu

Szczegóły

 • Marka Bolle
 • Kolor oprawek Brązowe
 • Kształt oprawki Pojedyncze
 • Kolor soczewek Niebieska
 • Rodzaj oprawki Pełne Ramki
 • Tworzywo Plastik
 • Kolekcja Kobiety
 • Kolor ramki u producenta Mint Scandinavia
 • Polaryzacja Nie
 • Kolor soczewek u producenta Aurora
 • Model Duchess 21629
 • Tworzywo u producenta Plastic

Opis

Historia Bollé rozpoczęła się w 1888 roku w małym wiejskim domu w Oyonnax we Francji. To zaczynając tutaj, rodzina Bollé rozwinęła swój biznes, stając się jednym z najbardziej prominentnych producentów okularów najwyższej jakości. Połączenie w ramach tej marki dopasowania, mody i komfortu daje efekt w postaci najświeższych i najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na rynku. Bollé stał się szczególnie mocny w sportach zimowych, kolarstwie oraz na świeżym powietrzu.

Damskie gogle narciarskie Duchess 21629 stanowią kulminację dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i udoskalaniu gogli oraz współpracą z zawodowymi sportowcami przez firmę Bolle. Opływowy kształt ramki zapewnia szerokie pole widzenia i sprawia, że Bolle świetnie pasuje do kasków produkowanych przez głównych producentów, w tym Bolle, Giro, Anon, K2 i Smith. Wbudowane wentylatory zapewniają doskonałe odparowywanie gogli, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Soczewki, w jakie wyposażono Aurora gogle Premium marki Bolle idealnie pokonają medium-bright warunki pogodowe. Współczynnik VLT soczewek koloru Aurora wynosi 22% co oznacza, że przepuszczają one 22% światła słonecznego . Więcej informacji na temat soczewek VLT znajdziesz tutaj.


Kupując teraz okulary Bolle Duchess 21629 na eyerim otrzymasz bezpłatną przesyłkę prosto pod swoje drzwi. Twoje okulary będą wysłane w oryginalnym opakowaniu ochronnym wraz ze wszystkimi akcesoriami.

WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Equalizer®

Technologia Equalizer® oferuje wyjątkowo wysoką odporność na parowanie. Dzięki technicznej i przepuszczającej powietrze wstawce między obiema soczewkami, wykorzystuje ona system wentylacji, aby regulować ciśnienie atmosferyczne między nimi, eliminując w ten sposób wilgoć i wszelkie ślady kondensacji.

Karbon

Dzięki wysokiej klasy ochronnej powłoce pokrywającej zewnętrzną część soczewek, szkło karbonowe tworzy tarczę, która znacznie redukuje ryzyko zarysowań i zapewnia krystaliczną przejrzystość.

Podwójne soczewki

Bariera termiczna w postaci podwójnych soczewek, oddzielająca zimne i suche powietrze na zewnątrz od wilgoci wytwarzanej na skutek intensywnej aktywności, zapobiega jej skraplaniu.

Powłoka przeciwparowa P-80+

Powłoka przeciwwilgociowa P-80+ pokrywająca soczewki wewnętrzne absorbuje wilgoć z ich powierzchni i zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią, jak również znakomitą przejrzystość.

Flow-Tech Venting®

Technologia Flow-Tech Venting® kontroluje i optymalizuje przepływ powietrza przez wewnętrzną powierzchnię soczewek. System wentylacyjny zmniejsza ryzyko tworzenia się wilgoci, redukuje parowanie oraz zapewnia należytą przejrzystość.

Sport Optical System®

Sport Optical System® (SOS) umożliwia dostosowanie gogli do nart Bolle za pomocą precyzyjnego adaptera, który z łatwością pozostaje na swoim miejscu, zapewniając odpowiednią widoczność i zachowując przy tym szerokie pole widzenia.

Gąbka o potrójnej gęstości

Bardzo miękka i niewielka podszewka polarowa z dwiema warstwami gęstej pianki zawsze zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie gogli.

System Forestay

System Forestay od Bolle został zaprojektowany tak, aby gogle dobrze układały się na twarzy i perfekcyjnie dopasowywały się do niej podczas noszenia z najnowszymi kaskami.

Szerokie pole widzenia

Szerokie pole widzenia zapewnia maksymalny zasięg wzroku; konieczność podczas pokonywania bramek slalomowych lub rozkoszowania się krajobrazem ze szczytu.

Pasek silikonowy

Pasek silikonowy pomaga zapewnić optymalne dopasowanie gogli do kasku.

Rozmiary

Większość gogli zimowych jest produkowana w standardowym rozmiarze (M) i wykazuje się uniwersalnym dopasowaniem, zarówno do osób dorosłych, jak i nastolatków. Ten rozmiar pasuje większości osób i prawdopodobnie okaże się też odpowiedni dla Ciebie.

Duży rozmiar (L) gogli ma szersze, wyższe i głębsze oprawki, które pasują do większych twarzy..

Mniejszy rozmiar (S) gogli ma natomiast węższe, krótsze i płytsze oprawki. Pasują do dzieci i młodzieży, ja również osób dorosłych o mniejszych twarzach.