ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

  Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Briko
Lava 7.6 2001MM0 - A50 - SM

Czas dostawy: Czasowo niedostępne

Out of stock 540 ZŁ

Cena z konfiguracji: 0,00 ZŁ

 • Darmowa dostawa

  Dostawa do wszystkich państw UE jest całkowicie darmowa. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Za pobraniem

  Zapłać przy odbiorze towarów! Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Polityka 30 dni zwrotu towaru

  Eyerim oferuje 2-letnią gwarancję i zwrot wszystkich produktów w ciągu 30 dni bez zadawania pytań. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Autoryzowany sprzedawca

  Eyerim to oficjalny odsprzedawca online wszystkich marek dostępnych na tej stronie. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i markami. Dowiedz się więcej.

Różne kolory tego modelu

Szczegóły

Opis

Silver Mirror (SM3)
NAME
Kolor
CONDITIONS
VLT
Silver Mirror (SM3)
Srebrny
Srebrny
Słońce & chmury / Jaskrawe światło
8-18%

Soczewki, w jakie wyposażono Silver Mirror (SM3) gogle Premium marki Briko idealnie pokonają średnie-korzystne / korzystne warunki pogodowe. Współczynnik VLT soczewek koloru Silver Mirror (SM3) wynosi 8-18% co oznacza, że przepuszczają one 8-18% światła słonecznego .

Zestaw nie zawiera dodatkowej soczewki.

WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Blue Light Mission
Wszystkie soczewki Briko zmniejszają szkodliwe promieniowanie Blue Light, aby wzmocnić kontrast widzenia, dzięki czemu możesz czerpać większą przyjemność z jazdy na nartach. Symbol Blue Light Protetto na soczewkach potwierdza gwarancję ochrony Briko.
Nastek®
Bardzo elastyczne soczewki Nastek, wykorzystujące technologię NASA, są w stanie filtrować 100% promieniowania UV A, UV B i UVC, a także do 98,9% niebezpiecznej emisji światła niebieskiego. Dzięki tej technologii, soczewki Nastek lepiej chronią Twoje oczy i zapewniają lepszy kontrast.
Bumper System
System Bumper charakteryzuje się wyjątkowo miękkimi oprawkami gogli. Strukturę oprawek tworzą przekątne, elastyczne rowki, które opadają w razie wypadku i pomagają zapobiegać mocnym uderzeniom twarzy.
Flexa System
Oprawki gogli doskonale dopasowują się do twarzy, dzięki zastosowaniu miękkiego materiału TPU i ergonomicznym cięciom w punktach kontaktowych, które są w stanie zapewnić optymalną wygodę.
Slider System
Soczewki są centralnie przymocowane do oprawek, zapewniając w ten sposób swobodne dopasowanie bocznych części i pozwalając na rozprostowania zagięć oprawek.
Racing Cap
Oprawki są kompatybilne z czapką wyścigową, która zamyka górny otwór w przypadku ekstremalnie niskich temperatur.

O MARCE

Briko to włoska marka założona w 1985 roku w Mediolanie, gdzie płomień Scuceria wciąż płonie, dzięki wspaniałym i niepowtarzalnym sportowcom, w tym narciarzom, takim jak: Alberto Tomba, Marc Girardelli, Lasse Kjus, czy Deborah Compagnoni. Misja Briko polega na skrupulatnym tworzeniu ikonicznych produktów dala sportowców, którzy wymagają wysokiej wydajności i bezkompromisowego bezpieczeństwa.

Gogle narciarskie Lava 7.6 2001MM0 - A50 - SM stanowią kulminację dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i udoskalaniu gogli oraz współpracą z zawodowymi sportowcami przez firmę Briko. Opływowy kształt ramki zapewnia szerokie pole widzenia i sprawia, że Briko świetnie pasuje do kasków produkowanych przez głównych producentów, w tym Bolle, Giro, Anon, K2 i Smith. Wbudowane wentylatory zapewniają doskonałe odparowywanie gogli, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.


Kup okulary Briko Lava 7.6 2001MM0 - A50 - SM na eyerim już teraz i skorzystaj z bezpłatnej dostawy w oryginalnym opakowaniu ochronnym bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Rozmiary

Większość gogli zimowych jest produkowana w standardowym rozmiarze (M) i wykazuje się uniwersalnym dopasowaniem, zarówno do osób dorosłych, jak i nastolatków. Ten rozmiar pasuje większości osób i prawdopodobnie okaże się też odpowiedni dla Ciebie.

Duży rozmiar (L) gogli ma szersze, wyższe i głębsze oprawki, które pasują do większych twarzy..

Mniejszy rozmiar (S) gogli ma natomiast węższe, krótsze i płytsze oprawki. Pasują do dzieci i młodzieży, ja również osób dorosłych o mniejszych twarzach.