ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

  Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Briko
Nyira 7.6 2001MZ0 - A61 - P1

Czas dostawy: Czasowo niedostępne

Out of stock 395 ZŁ

Cena z konfiguracji: 0,00 ZŁ

 • Darmowa dostawa

  Dostawa do wszystkich państw UE jest całkowicie darmowa. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Za pobraniem

  Zapłać przy odbiorze towarów! Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Polityka 30 dni zwrotu towaru

  Eyerim oferuje 2-letnią gwarancję i zwrot wszystkich produktów w ciągu 30 dni bez zadawania pytań. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Autoryzowany sprzedawca

  Eyerim to oficjalny odsprzedawca online wszystkich marek dostępnych na tej stronie. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i markami. Dowiedz się więcej.

Szczegóły

Opis

Pink
NAME
Kolor
CONDITIONS
VLT
Pink
Różowy
Różowy
Śnieg & mgła
43-80%

Soczewki, w jakie wyposażono Pink gogle Premium marki Briko idealnie pokonają złe warunki pogodowe. Współczynnik VLT soczewek koloru Pink wynosi 43-80% co oznacza, że przepuszczają one 43-80% światła słonecznego .

Zestaw nie zawiera dodatkowej soczewki.

WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Blue Light Mission
Wszystkie soczewki Briko zmniejszają szkodliwe promieniowanie Blue Light, aby wzmocnić kontrast widzenia, dzięki czemu możesz czerpać większą przyjemność z jazdy na nartach. Symbol Blue Light Protetto na soczewkach potwierdza gwarancję ochrony Briko.
Bumper System
System Bumper charakteryzuje się wyjątkowo miękkimi oprawkami gogli. Strukturę oprawek tworzą przekątne, elastyczne rowki, które opadają w razie wypadku i pomagają zapobiegać mocnym uderzeniom twarzy.
Flexa System
Oprawki gogli doskonale dopasowują się do twarzy, dzięki zastosowaniu miękkiego materiału TPU i ergonomicznym cięciom w punktach kontaktowych, które są w stanie zapewnić optymalną wygodę.

O MARCE

Briko to włoska marka założona w 1985 roku w Mediolanie, gdzie płomień Scuceria wciąż płonie, dzięki wspaniałym i niepowtarzalnym sportowcom, w tym narciarzom, takim jak: Alberto Tomba, Marc Girardelli, Lasse Kjus, czy Deborah Compagnoni. Misja Briko polega na skrupulatnym tworzeniu ikonicznych produktów dala sportowców, którzy wymagają wysokiej wydajności i bezkompromisowego bezpieczeństwa.

Gogle narciarskie Nyira 7.6 2001MZ0 - A61 - P1 stanowią kulminację dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i udoskalaniu gogli oraz współpracą z zawodowymi sportowcami przez firmę Briko. Opływowy kształt ramki zapewnia szerokie pole widzenia i sprawia, że Briko świetnie pasuje do kasków produkowanych przez głównych producentów, w tym Bolle, Giro, Anon, K2 i Smith. Wbudowane wentylatory zapewniają doskonałe odparowywanie gogli, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.


Kup okulary Briko Nyira 7.6 2001MZ0 - A61 - P1 na eyerim już teraz i skorzystaj z bezpłatnej dostawy w oryginalnym opakowaniu ochronnym bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Rozmiary

Większość gogli zimowych jest produkowana w standardowym rozmiarze (M) i wykazuje się uniwersalnym dopasowaniem, zarówno do osób dorosłych, jak i nastolatków. Ten rozmiar pasuje większości osób i prawdopodobnie okaże się też odpowiedni dla Ciebie.

Duży rozmiar (L) gogli ma szersze, wyższe i głębsze oprawki, które pasują do większych twarzy..

Mniejszy rozmiar (S) gogli ma natomiast węższe, krótsze i płytsze oprawki. Pasują do dzieci i młodzieży, ja również osób dorosłych o mniejszych twarzach.