ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

    Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

CARRERA

Carrera to marka założona w 1985 roku przez austriackiego specjalistę, która pojawiła się na rynku ze swoją ofertą okularów do upraiwania różnych dyscyplin sportowych (zwłaszcza zimowych). Obecnie ma wszystko, czego trzeba. Innowacyjne materiały (takie jak opatentowany plastik „Optyl”), zainteresowanie celebrytów i, co najważniejsze, wspaniałe produkty. Niezależnie od tego, czy jesteś portowcem, czy nie, Carrera na pewno ma dla Ciebie odpowiednie okulary. Zapoznaj się z nimi.

KOLEKCJA WIOSNA/LATO 2019

Wszyscy znamy markę Carrera jako ikonę i legendę. Tegoroczna kolekcja wiosna-lato oferuje unikalne produkty jeszcze wyższej jakości, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy ze świata projektantów. Jeśli wciąż nie masz swoich okularów Carrera, teraz jest najlepszy czas, aby je sobie sprawić!


KUP TERAZ

DLACZEGO CARRERA?

Estetyka połączona z funkcjonalnością. Carrera wykorzystuje kultowe elementy swojej marki, takie jak symbol flagi i pięć linii kolorystycznych. Dobrze wie, co ją reprezentuje i chętnie Ci to przedstawia. Marka łączy dobrze prezentujące się okulary z wysokie jakości materiałów z przyciągającymi wzrok projektami.

Wybierz swoje idealne soczewki w zależności od preferencji: od ochrony przed promieniowaniem UV po polaryzację. Carrera ma opcje doskonałe do każdego rodzaju aktywności. Idealnie też nadaje się do jazdy — oczywiście, bo marka na początku została zainspirowana wyścigiem samochodowym, od którego wzięła swoją nazwę. Chroń swoje oczy i wyglądaj niesamowicie.

Sprawdź kolekcję Carrera #DRIVEYOURSTORY już teraz i skorzystaj z równie atrakcyjnej zniżki w wysokości 15%! Kod: CAR15

Szukasz nowych okularów korekcyjnych? Sprawdź okulary Carrera z kolekcji wiosna/lato 2019.

Okulary korekcyjne Carrera

Przygotowujesz się na lato? Sprawdź okulary przeciwsłoneczne Carrera z kolekcji wiosna/lato 2019.

Okulary przeciwsłoneczne Carrera

Przymierz nasze ulubione okulary za pomocą kamerki internetowej!

Carrera - Wirtualne lustro

DLACZEGO EYERIM

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA

30 DNIOWA POLITYKA ZWROTU TOWARU

PONAD 80 MAREK

DARMOWA DOSTAWA