ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

    Darmowa dostawa   |   30 dni na zwrot

eyerim family

Kira Kosonen

Kira Kosonen

Blogerka modowa i lifestylowa

Helsinki, Finlandia

Kira prowadziła bloga dla magazynu Elle i obecnie kontynuuje swoją opowieść na własnej platformie. Blog Kiry przeznaczony jest dla ludzi zainteresowanych modą i zdrowym stylem życia. Ponieważ jej zamiłowanie to podróże, blog przeniesie cię także w każde miejsce, w które Kira uda się na kolejną wyprawę. Jej Facebook oraz Instagram.

Kira wybrała na eyerim: Miu Miu Noir MU13NS 1AB1A1

Sandra Willer

Sandra Willer

Blogerka zajmująca się zdrowiem i sprawnością fizyczną

Kopenhaga, Dania

Sandra to jedna z najpopularniejszych duńskich blogerek, pisząca głównie o sprawności fizycznej, zdrowym stylu życia oraz motywacji. Sandra studiuje biznes i podróżuje po całym świecie w poszukiwaniu tego, co dobre w życiu. Sprawdź jej bloga i niesamowicie popularnego Instagrama.

Sandra wybrała na eyerim: Prada Triangle PR23QS 1AB0A7

The Czech Chicks

The Czech Chicks

Blogerka modowa

Praga, Czechy

Hanka i Veronika rozpoczęły czechchicks.com cztery lata temu. Dziś mają już ponad 18.000 czytelników każdego dnia oraz 55.000 obserwujących na Instagramie i 16.000 fanów na Facebooku.

Hanka i Veronika wybrały na eyerim: Miu Miu Noir MU10NS 7S00A0 & Ray-Ban RB3447 Round 001

Frida Cederholm

Frida Cederholm

Blogerka modowa

Sztokholm, Szwecja

Zdjęcia kreacji, niesamowite porady na zakupy, odkrywanie trendów, ale także projektowanie wnętrz i piękno - o tym wszystkim przeczytać można na blogu Fridy. Możesz znaleźć mnóstwo inspirujących ujęć, na których Frida komponuje swoje wyborne okulary przeciwsłoneczne z Prady z różnymi kreacjamitutaj, here oraz na Instagramie.

Frida wybrała na eyerim: Prada Cinema PR09QS 2AU6S1

Zoltan Strcula

Zoltan Strcula

Profesjonalny snowboardzista

Liptovsky Mikulas, Słowacja

Nasz snowboardzista Zoltan rozpoczął swoją przygodę ze snowboardem kiedy miał 16 lat i uważa ten moment za największy sukces w swojej karierze. Zjeżdżanie cieszy go najbardziej, kiedy znajduje się w otoczeniu wspaniałych ludzi - dzięki atmosferze i niezapomnianym chwilom.

Zoltan wybrał na eyerim: Oakley Holbrook OO9102-01

Kira Eggers

Kira Eggers

Modelka, specjalistka odżywiania i blogerka zajmująca się sprawnością fizyczną

Kopenhaga, Dania

Kira Eggers jest jedną z najbardziej znanych blogerek - celebrytek, popularną dzięki swojej prestiżowej karierze modelki Playboya. Z kultowymi RB Aviator z Eyerim, zdobyła ostatnio szczyt Mont Blanc. Obserwuj historię Kiry na jej blogu oraz Instagramie.

Kira wybrała na eyerim: Ray-Ban RB3025 Aviator Flash Lenses 112/P9 Polarized

Aino Rossi

Aino Rossi

Blogerka/Wideoblogerka zajmująca się pięknem i modą

Helsinki, Finlandia

Aino zdecydowała się podzielić swoimi myślami, uczuciami i pomysłami na blogu po długiej nocy Halloweenowej 2008 roku i uważa to za jedną z najlepszych decyzji w jej życiu. Aino uwielbia sarkastyczny humor, Pepsi Max oraz skupia się głównie na modzie i pięknie, a także projektowaniu wnętrz. Zobacz, co ma do powiedzenia o swoich okularach przeciwsłonecznych signature Versace w tym poście oraz naInstagramie.

Aino wybrała na eyerim: Versace VE2160 125287

Miro Kozel

Miro Kozel

Dyrektor artystyczny

Bratysława, Słowacja

Miro to odnoszący sukcesy projektant logo z doświadczeniem w pracy w międzynarodowych agencjach marketingowych, takich jak Wiktor Leo Burnett oraz LOWE GGK. Zanim pomógł eyerim z tożsamością marki oraz zaprojektowaniem strony internetowej, Miro był kreatorem kampanii dla Orange, Volkswagena, Jeepa/Fiata, Audi, Skody oraz wielu innych. Zdobył liczne nagrody za swoje projekty, a jego prace są publikowane na skalę międzynarodową.

Miro wybrał na eyerim: Ray-Ban Justin RB4165 622/6G

Lukas Balocky

Lukas Balocky

Makijażysta

Praga, Czechy

Lukas to profesjonalny makijażysta i popularny wideoblogger. Regularnie dzieli się wskazówkami, sztuczkami i doświadczeniem na swoim blogu LB.Haute.Fashion. Nie zapomnij obejrzeć tej niesamowitej wideo-recenzji, którą wystawił Eyerim.

Lukas wybrał na eyerim: Ray-Ban Clubmaster Wood RB3016M 118158 Polarized

Anna Wiklund

Anna Wiklund

Blogerka modowa

Sztokholm, Szwecja

Anna opisuje siebie jako artystyczną blogerkę, pasjonującą się stylem i fotografią. Niezliczone przykłady inspirujących ujęć Anny w jej hippisowskich okularach przeciwsłonecznych Miu Miu z Eyerim możesz znaleźć na jej blogu oraz Instagramie.

Anna wybrała na eyerim: Miu Miu Noir MU13NS 1AB1A1

Lucia Mistinova

Lucia Mistinova

Profesjonalna kajakarka

Novaky, Słowacja

Lucia pochodzi z rodziny o długiej i silnej tradycji sportowej. Po raz pierwszy wsiadła do kajaka kiedy miała 10 lat. Jak sama mówi, od razu zakochała się w tym pięknym sporcie. Na Mistrzostwach Europy w 2015 roku w Rumunii miał miejsce jej premierowy występ w okularach Oakley z Eyerim, które wykorzystują najnowszą technologię polaryzowanych szkieł, aby zapewnić widzenie bez odblasków.

Lucia wybrała na eyerim: Oakley Radar EV Path OO9208-08 Polarized

Lukas Bezila

Lukas Bezila

Profesjonalny fotograf

Wiedeń, Austria

Lukas to nasz wspaniały przyjaciel, z którym współpracowaliśmy nad wszystkimi sesjami zdjęciowymi eyerim. Po spędzeniu kilku lat w branży bankowej, Lukas zdał sobie sprawę, że nie znajduje już spełnienia w pracy biurowej i podjął swoje dawne zamiłowanie. Fotografia nauczyła go, że marzenia mogą się spełniać, jeśli naprawdę tego chcemy i dziś robi to, co naprawdę go pasjonuje. Sprawdź portfolio Lukasa i obserwuj jego podróże na Facebooku.

Lukas wybrał na eyerim: BOSS by Hugo Boss BOSS0686 HXK

Stefanija Vidzus

Stefanija Vidzus

Blogerka modowa i lifestylowa

Kopenhaga, Dania

Stefanija Vidzus pracuje jako asystent ds. PR i prowadzi bloga na temat mody pod pseudonimem Black Irony. Stefanija skłoniła się do wyboru okularów przeciwsłonecznych, które łączą dwa główne trendy w świecie współczesnych okularów - lustrzane szkła i jedwabną powłokę na oprawce. I wygląda w nich - nic dodać, nic ująć - olśniewająco. Sprawdź na jej blogu oraz Instagramie.

Stefanija wybrała na eyerim: Ray-Ban Erika Velvet RB4171 60756G

Demotivacia

Demotivacia

Profesjonalny hejter

Bratysława, Słowacja

Z ponad 200 tysiącami obserwujących, Demotivacia to najpopularniejsze prywatne konto na instagramie w Czechach i Słowacji. Jeśli brakuje ci trochę demotywacji w życiu, nie zapomnij dołączyć do nich i odebrać swoją dzienną dawkę. Na eyerim kochamy ten humor zarówno online jak i offline.

Demotivacia wybrał na eyerim: Ray-Ban New Wayfarer Matte RB2132 601S78

Chcesz dołączyć do naszej rodziny? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

kontakt@eyerim.pl