ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

  Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Pomoc (FAQ)

Co to jest eyerim?

eyerim jest łatwym w użyciu sklepem internetowym, który sprzedaje markowe okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne i gogle.

Naszym celem jest oferowanie “wszystkiego pod jednym dachem”. Począwszy od znanych marek, jak Ray-Ban, do ręcznie wykonanych kolekcji niezależnych porducentów oraz od funkcjonalnych i sportowych do wykwintnie zaprojektowanych ramek.

eyerim oferuje bezpłatną dostawę do wszystkich krajów UE. Dzieki naszej 30 dniowej polityce zwrotu, robisz zakupy bez żadnego ryzyka. Wszystkie nasze produkty są w 100% autentyczne i posiadają 2 letnią gwarancję.

Dlaczego warto kupować okulary online?

Kupowanie okularów online jest wygodne i bezpieczne, jednak co najważniejsze, jest też znacznie tańsze niż w sklepach stacjonarnych. Ceny oferowane przez eyerim są nawet do 60% niższe!

Co więcej, nie ma stacjonarnego sklepu, który oferuje tak szeroki asortyment jak nasz. Nawet największy sklep posiada do 500 par oprawek. eyerim sprzedaje ponad tysiąc produktów, które są aktualizowane codziennie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najnowszych kolekcji.

Jak mogę zapłacić?
 • Dotpay - w Dotpay można dokonać transakcji następującymi przelewami transferowymi: mTransfer, Płacę z Inteligo, MultiTransfer, Płacę z iPko, Przelew24 BZ WBK, Płacę z IKO, Płać z ING i wiele więcej
 • Karta kredytowa/debetowa - akceptujemy Visa, MasterCard
 • Za pobraniem - opłata za pobraniem 9 zł
 • BitPay - jesteśmy młodzi i innowacyjni, dlatego przyjmujemy wiodącą walutę w cyfrowym świecie
 • PayPal

Płatności online w eyerim są błyskawiczne i całkowicie bezpieczne. Wszystkie transakcje są realizowane za pośrednictwem zaszyfrowanej bramki płatności. Używamy wiodących systemów bezpieczeństwa i zapobiegania nadużyciom.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz emailowo potwierdzenie zamówienia jak i rachunek za transakcję.

Czy okulary są oryginalne?

Tak, bez najmniejszej wątpliwości.

Wszystkie produkty sprzedawane na eyerim są w 100% oryginalne. Każdy model dostarczany jest w oryginalnym opakowaniu wraz z wszystkimi akcesoriami. Do przesyłki może być dołączony także certyfikat autentyczności, jeżeli tylko został on dostarczony przez producenta.

eyerim to oficjalny sprzedawca okularów Ray-Ban i innych marek wymienionych na naszej stronie internetowej. Bezpośrednio współpracujemy z liderami na rynku optycznym, takimi jak Luxottica or Safilo, którzy od wielu lat we Włoszech produkują okulary Ray-Ban, Oakley, Prada, Tommy Hilfiger, Michael Kors i wiele innych. Dowiedz się więcej.

Co więcej, nasz zespół od ponad trzech lat dba o oczy i wzrok osób w całej Europie. Obecnie oferujemy designerskie okulary przeciwsłoneczne i oprawki ze szkłami korekcyjnymi ponad 80 znanych na świecie marek. Nie byłoby to możliwe, gdybyśmy oferowali nieoryginalne produkty, prawda? W eyerim ciężko pracujemy, aby zapewnić Ci 100% satysfakcji i obiecujemy Ci najwyższą jakość, znakomity standard i doskonałą obsługę klienta.

Skąd wiedzieć, że wybrane okulary będą dobrze na mnie wyglądać?

Zapoznając się z kilkoma podstawowymi zasadami, dobranie odpowiedniej pary okularów stanie się ekscytujące przy zerowym wysiłku.

eyerim oferuje różne filtry wyszukiwania do zawężenia wyboru. Najważniejszym czynnikiem jest jednak - kształt twarzy:

Okrągłe twarze są zwykle tak szerokie jak i wysokie. Linie żuchwy sa zaokrąglone. Policzki są pełne i szersze niż czoło, również zaokrąglone. Do tego kształtu twarzy polecamy prostokątne ramki, ajlepiej z grubszą oprawką, które wizualnie złagodzą kości policzkowe. Półpełne ramki są też świetnym wyborem, ponieważ wizualnie wydłużają twarz.

Kwadratowe twarze mają kości policzkowe, czoło oraz kość szczękową o tej samej szerokości. Wybierz ramki okrągłe, owalne lub w kocim kształcie które optycznie złagodzą kość szczękową. Jeśli szukasz prostokątnej ramki, upewnij się, że ma zaokrąglone rogi.

Jeśli Twoja twarz jest dłuższa niż szersza (masz wysokie czoło, wysokie kości policzkowe i zaokrągloną linie szczęki), należy spróbować ramki z maksymlanym zasięgiem optycznym. Oprawki oversize są świetnym wyborem dla Ciebie. Zwiekszają one szerokość twarzy, co sprawia, iż twarz nie wydaje się już tak długa.

Twarze w kształcie serca, zwane również trójkątnymi twarzami, charakteryzują się szerokim czołem i mała brodą. Ramki kwadratowe i prostokątnespowodują wyrównanie rysów twarzy. Ramki okrągłe i owalnie również będą pasować to tego typu twarzy.

Owalne twarze mają kości policzkowe nieco szersze niż czoło i brodę, w kształcie przypominają jajko. Owalnie twarze są uważane za idealny kształt i większość ramek będzie pasowało do niej. Możesz eksperymentować z różnymi kształtami. Pamietaj jednak, że ważnym czynnikiem jest wielkość ramki i soczewki.

Nie zależnie od tego czy masz pytanie techniczne czy potrzebujesz porady stylizacji, jesteśmy tu dla Ciebie. Napisz do nas na kontakt@eyerim.pl

Czy jest gwarancja na okulary?

Tak. eyerim oferuje swoją własną 2-letnią gwarancję na wszystkie produkty.

Okres trwania gwarancji jest określany przez producenta. Niektóre marki oferują zaledwie 6 miesiecy, gdy inne maksymalnie do 24. Gwarancje różnią się tysiącem warunków, definicji i organiczeń geograficznych. W eyerim chcemy ułatwić Ci życie, dlatego oferujemy naszą 2-letnią gwarancję - bez żadnych zobowiązań.

Gwarancja obejmuje wszystkie wady fabryczne*, bez wyjątku. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń oprawki lub soczewek spowodowanych przez codzienne używanie (np. zarysowania) oraz szkód wynikających z niewłaściwego użytkowania lub wypadku.

W celu oszacowania czy wada jest na gwarancji, prosimy o przesłanie zdjęcia wraz z opisem wady na adres: kontakt@eyerim.pl Skontaktujemy się z Tobą po ocenie wady.

*Wady produkcyjne są wadami wynikającymi z procesu produkcyjnego i niezgdności ze standardami określonymi przez producenta dla danego produktu (uszkodzony zawias, przebarwienia, itp). Wady produkcyjne nie obejmują wad projektowych, które są przypisane do projektu, a nie do procesu produkcyjnego.

Jak mam dbać o moje okulary?

Wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne, okulary na recepte, jak i gogle, wymagają odpowiedniej konserwacji, która zapewni długotrwałe zadowolenie z produktu.

Niewłaściwa pielęgnacja może doprowadzić do porysowania soczewek, które poprawiają widoczność. Najprostszym sposobem, aby zapobiec uszkodzeniom, jest przechowywanie okularów w odpowiednim etui.

Do czyszczenia należy używać miękkiej szmatki i płynu przeznaczonego do czyszczenia okularów lub specjalnych nasączonych chusteczek do czyszczenia soczewek. Nigdy nie należy używać suchych chusteczek, ręczniczków papierowych lub ubrania do czyszczenia, ponieważ resztki kurzu i włókna mogą porysowacć soczewki. Należy również unikać mydeł, szamponów, środków czystości, a zwłaszcze środków do czyszczenia szkła. Mogą one zawierać szkodliwe substancje, które powodują rozpadanie się powłoki soczewki.

Jak rozpoznać podróbki okularów?

Podróbki to fałszywe repliki sprzedawane z zamiarem otrzymania ceny rynkowej oryginalnego produktu.

Chociaż podrobione zegarki czy torebki nie stanowią stosunkowo wielkiego zagrożenia dla klienta, repliki okularów niestety mogą być bardzo niebezpieczne. Są one wykonane z tanich materiałów, rzadko spełniające normy bezpieczenstwa. Zazwyczaj nie posiadają powłoki, która chromi oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Noszenie podrobionych okularów może być bardziej szkodliwe niż nie noszenie okularów wogóle.

Dążenie do doskonałości jest wbudowane w DNA eyerim. Wszystkie produkty sprzedawane na naszych stronach internetowych są autentyczne, produkowane głównie we Włoszech (Ray-Ban, Prada, Persol, …) lub w USA (Oakley) i posiadają soczewki, które blokują 100% szkodliwego promieniowania UV, dzięki zaawansowanej technologii.

Kupując na eyerim gwarantujemy, że otrzymasz oryginalny produkt. Jednak, jeśli chcesz spróbować swojego szcześcia gdzieś indziej, pamiętaj o kilku ważych zasadach:

 • Cena. Markowe okulary przeciwsłoneczne są warte swojej ceny. Na eyerim, staramy się oferować najniższa cenę jak tylko jest to możliwe. Jeśli znajdziesz gdzieś okulary, które mają znacznie niższą cenę i wydaje Ci się to “zbyt piękne, by mogło być prawdziwe”, to najprawdopodobniej są to podróbki.
 • Detale. Wszystkie oryginalne okulary są wykonane z wysokiej jakości materiałów przy użyciu najlepszych procesów produkcyjnych. Zawiaski powinny być wykonane z jednego kawałka metalu. Powinny one być dokładnie przykręcone do okularów, a nie osadzone na kleju czy podtrzymywane w miejscu roztopionym plastikiem. Logo firmy na zewnętrzenej stronie zausznika powinno być trójwymiarowe, a nie nadrukowane.
 • Nadrukowany numer modelu. Numer modelu oraz rozmiar oprawki znajduje się na wewnętrznje stronie lewego nausznika. Rozmiar czcionki, odstępy i wyrównanie powinny być jednolite i łatwo czytelne, nawet na bardzo cienkich oprawkach, takich jak Ray-Ban Aviator.
 • Farba. Plastikowe oprawki są wycinane z jednego kawałka octanu organicznego lub formowane poprzez wstrzykiwanie barwionego tworzywa sztucznego. Jeśli przetnie się przez plastikową oprawkę, to kolor plastiku wewnątrz powinien być taki sam jak na zewnątrz. Oryginalne plastikowe oprawki nigdy nie są malowane.
 • Opakowanie. Oryginalne okulary zawsze przychodzą w markowym opakowaniu i posiadają etykietkę z kodem kreskowym, informacją o producencie oraz nazwą modelu.
 • Waga. Kiedy trzymasz w ręku oryginalne okulary, pewna waga powinna być odczuwalna. Okulary powinny mieć odczucie pożądnego i solidnego produktu, a nie lekkiego i kruchliwego. Jeśli wydaje Ci się, że nie przytrzymają kilku arkuszy papieru przed wiatrem, to jest duża szansa, że są to podróbki.
 • Naklejka. Jeśli jest naklejka na soczewce, to nie powinna być przyklejona na standardowych klejach, które pozostają na soczewce po odklejeniu naklejki. Naklejka powinny przylegać statycznie, a nie za pomocą kleju.