Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Kerbholz SUNWALB1510

    In stock
  • Dostawa: DARMOWA

  • Zbliżony czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych

  • Zwrot towaru: 30 dni

M (52/19/145) - W magazynie

Cena z konfiguracji: 0,00 PLN

640 PLN 544 PLN

Cena z konfiguracji: 0,00 PLN

Różne kolory tego modelu

Szczegóły

Opis

Od 2012 roku firma Kerbholz produkuje ręcznie najwyższej jakości okulary przeciwsłoneczne z najdoskonalszych gatunków drewna. Każda para ma unikatową strukturę i niepowtarzalny kolor dzięki temu, że powstaje wyłącznie z naturalnych materiałów. Całość zwieńczają przeciwsłoneczne soczewki okularowe UV 400 firmy Carl Zeiss Vision. Od chwili założenia firma Kerbholz działa w sposób zrównoważony, dbając jednocześnie o doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Okulary przeciwsłoneczne Kerbholz SUNWALB1510 są częścią najnowszej kolekcji marki Kerbholz, która została starannie przygotowana dla mężczyzn jak i kobiet (unisex). Elegancki model z pełną ramką odzwierciedla najnowsze trendy wśród okularów współczesnych projektantów, a jego Clubmaster kształt sprawia, że Kerbholz Albert stanowi idealny wybór szczególnie dla okrągłej, owalnej, kwadratowej lub w kształcie serca twarzy.

Materiał użyty do wytworzenia oprawki to z drewna, najlepszego nautralnego materiału. Każda drewniana oprawka jest unikalnym dziełem sztuki. Ich indywidualność i niepowtarzalność są cechamy, które mogą być znalezione tylko w naturze. Soczewki zaprojektowano tak, aby blokowały 100% szkodliwego promieniowania UV.


Kup okulary Kerbholz SUNWALB1510 na eyerim już teraz i skorzystaj z bezpłatnej dostawy w oryginalnym opakowaniu ochronnym bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Rozmiary

  • Lens width: 52 mm 52 mm
  • Lens height: 43.7 mm 43.7 mm
  • Mostek: 19 mm 19 mm
  • Długość nausznika: 145 mm 145 mm

Dla znacznej większości osób, właściwy rozmiar to M. Bardzo prawdopodobne, że będzie to także odpowiedni rozmiar dla Ciebie. Aby się upewnić, wykonaj następującą sztuczkę przy wykorzystaniu zwykłej karty kredytowej:
Credit Card

Skarta wyraźnie przestaje poza koniec twojego oka

Mkoniec karty pokrywa się z końcem oka

Lkarta nie sięga końca twojego oka