ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

  Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Kerbholz SUNWCOR1541

  In stock
 • Dostawa: DARMOWA

 • Zbliżony czas dostawy: 5 - 10 dni roboczych

 • Zwrot towaru: 30 dni

M (46/22/145) - W magazynie

Cena z konfiguracji: 0,00 ZŁ

640 ZŁ 544 ZŁ

Cena z konfiguracji: 0,00 ZŁ

Różne kolory tego modelu

Szczegóły

Opis

Od 2012 roku firma Kerbholz produkuje ręcznie najwyższej jakości okulary przeciwsłoneczne z najdoskonalszych gatunków drewna. Każda para ma unikatową strukturę i niepowtarzalny kolor dzięki temu, że powstaje wyłącznie z naturalnych materiałów. Całość zwieńczają przeciwsłoneczne soczewki okularowe UV 400 firmy Carl Zeiss Vision. Od chwili założenia firma Kerbholz działa w sposób zrównoważony, dbając jednocześnie o doskonały wygląd i najwyższą jakość.

Okulary przeciwsłoneczne Kerbholz SUNWCOR1541 są częścią najnowszej kolekcji marki Kerbholz, która została starannie przygotowana dla mężczyzn jak i kobiet (unisex). Elegancki model z pełną ramką odzwierciedla najnowsze trendy wśród okularów współczesnych projektantów, a jego okrągły kształt sprawia, że Kerbholz Cornelius stanowi idealny wybór szczególnie dla kwadratowej lub w kształcie serca twarzy.

Materiał użyty do wytworzenia oprawki to z drewna, najlepszego nautralnego materiału. Każda drewniana oprawka jest unikalnym dziełem sztuki. Ich indywidualność i niepowtarzalność są cechamy, które mogą być znalezione tylko w naturze. Soczewki zaprojektowano tak, aby blokowały 100% szkodliwego promieniowania UV.


Kup okulary Kerbholz SUNWCOR1541 na eyerim już teraz i skorzystaj z bezpłatnej dostawy w oryginalnym opakowaniu ochronnym bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Rozmiary

 • Lens width: 46 mm 46 mm
 • Lens height: 46 mm 46 mm
 • Mostek: 22 mm 22 mm
 • Długość nausznika: 145 mm 145 mm

Dla znacznej większości osób, właściwy rozmiar to M. Bardzo prawdopodobne, że będzie to także odpowiedni rozmiar dla Ciebie. Aby się upewnić, wykonaj następującą sztuczkę przy wykorzystaniu zwykłej karty kredytowej:
Credit Card

Skarta wyraźnie przestaje poza koniec twojego oka

Mkoniec karty pokrywa się z końcem oka

Lkarta nie sięga końca twojego oka