ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

  Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Marker 168308.00.01.2

Zbliżony czas dostawy: Czasowo niedostępne

Out of stock 470 ZŁ

Cena z konfiguracji: 0,00 ZŁ

 • Darmowa dostawa

  Dostawa do wszystkich państw UE jest całkowicie darmowa. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Za pobraniem

  Zapłać przy odbiorze towarów! Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Polityka 30 dni zwrotu towaru

  Eyerim oferuje 2-letnią gwarancję i zwrot wszystkich produktów w ciągu 30 dni bez zadawania pytań. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Autoryzowany sprzedawca

  Eyerim to oficjalny odsprzedawca online wszystkich marek dostępnych na tej stronie. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i markami. Dowiedz się więcej.

Szczegóły

Opis

Ponad połowę wieku temu Hannes Marker starał się zmniejszyć obrażenia, z jakimi musiało zmagać się wielu narciarzy. Jako dziennikarz sportowy i instruktor narciarstwa, Marker spędzał dużo czasu w górach, gdzie widział wypadki niedoświadczonych i początkujących narciarzy. Marker postanowił zmniejszyć ryzyko związane z uprawianiem narciarstwa, chcąc, aby jego ulubiona dyscyplina sportowa była uważana za bezpieczniejszą. W ten oto sposób powstał MARKER, a założyciel tej marki pomyślnie opracował wiązanie, które uwalniało stopę narciarza w razie upadku. Marker obecnie wykracza jednak poza wiązania narciarskie. Jego linia produkcyjna skupia się na kaskach, goglach i nie tylko, wciąż traktując bezpieczeństwo narciarzy jako kluczową kwestię i tworząc sprzęt, który zapewnia bezpieczniejsze uprawianie sportu wszystkim osobom uczącym się i czerpiącym przyjemność z jazdy na nartach.

Gogle narciarskie 168308.00.01.2 stanowią kulminację dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i udoskalaniu gogli oraz współpracą z zawodowymi sportowcami przez firmę Marker. Opływowy kształt ramki zapewnia szerokie pole widzenia i sprawia, że Marker świetnie pasuje do kasków produkowanych przez głównych producentów, w tym Bolle, Giro, Anon, K2 i Smith. Wbudowane wentylatory zapewniają doskonałe odparowywanie gogli, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Soczewki, w jakie wyposażono Surround Mirror gogle Premium marki Marker idealnie pokonają medium-bright warunki pogodowe. Współczynnik VLT soczewek koloru Surround Mirror wynosi 35% co oznacza, że przepuszczają one 35% światła słonecznego . Więcej informacji na temat soczewek VLT znajdziesz tutaj.


Kupując teraz okulary Marker 168308.00.01.2 na eyerim otrzymasz bezpłatną przesyłkę prosto pod swoje drzwi. Twoje okulary będą wysłane w oryginalnym opakowaniu ochronnym wraz ze wszystkimi akcesoriami.

WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
NMT Optics (3rd Eyelid)

NMT OPTICS (Technologia Nictitating Membrane) to technologia wyjątkowo odporna na zarysowania powietrza, która zawsze gwarantuje możliwie jak najlepszą widoczność. Zapobiega osadzaniu się wody, tłuszczu i kurzu, a także natychmiast odprowadza wilgoć. Soczewki pokryte powłoką NMT zapewniają krystaliczną przejrzystość na wiele lat.

Soczewki sferyczne Dual Bionomic PC/AC

Soczewki DUAL BIONOMIC posiadają podwójną konstrukcję i zintegrowaną blokadę termiczną. Wszystkie soczewki zorientowane są w kierunku krzywizny ludzkiego oka, aby mieć pewność, że obiekty widziane przez gogle wyglądają tak, jak powinny. Soczewka zewnętrzna wykonana została z wytrzymałego poliwęglanu, który wzmocniono odporną na zarysowania powłoką. Soczewka wewnętrzna powstała z acetylocelulozy i została poddana formowaniu ciśnieniowemu wobec zewnętrznej soczewki sferycznej w ramach części procesu podgrzewania, a także pełni funkcję blokady termicznej, tworząc barierę powietrzną między soczewką zewnętrzną a zewnętrzną.

100% UV- A-B-C Technology

Wszystkie soczewki Marker zapewniają 100% ochrony UV A/B/C do UV 400 nm. Polaryzowane soczewki wzorcowych modeli tworzone są z TAC (trójacetylocelulozy). Dzięki temu są lżejsze, bardziej przejrzyste i odporne na zarysowania. Soczewki TAC oferują światowej klasy widoczność, jak również 100% ochrony UV A/B/C do UV 400 nm.

MarkAIR VENT SYSTEM

Projekt i przepływ powietrza wszystkich soczewek opracowywano jednocześnie, więc możesz liczyć na doskonałą wentylację i swobodny przepływ powietrza wzdłuż kasku i jego systemu MarkAIR CHANNEL SYSTEM. Dzięki temu wnętrze soczewek pozostaje suche i nie osadza się na nim para wodna. Przepuszczająca powietrze pianka z wylotami skutecznie zapobiega natomiast przenikaniu śniegu i wilgoci.

Super fit frame design

Wszystkie oprawki Superfit wykonane są z wysoce elastycznego elastomeru, co oznacza, że gogle automatycznie przylegają do konturów twarzy. Elastomer zachowuje pełną elastyczność niezależnie od tego, jak zimno jest na zewnątrz. Nosek Marker w kształcie litery V również wpływa na to, że gogle leżą na twarzy jak żadne inne, od razu dopasowując się do kształtu nosa i zapewniając odpowiednią szczelność bez uciskania.

Trójwarstwowa pianka twarzowa Xdry

Wyjątkowo wygodna i bardzo miękka. Trójwarstwowa konstrukcja Xdry pomaga uzyskać optymalne dopasowanie i jak najlepszą wydajność. Miękka podszewka wewnętrzna dotyka skórę, pochłania jej wilgoć i usuwa ją.

Pasek do gogli o długości 45 mm z silikonową powłoką antypoślizgową

Wysokiej jakości, wytrzymałe paski do gogli równomiernie rozprowadzają ciśnienie wokół głowy, zapewniając idealne utrzymanie gogli bez drażniącego uciskania. Dzięki zastosowaniu sylikonowej powłoki, paski gogli solidnie osadzają się na każdym kasku i nie zsuwają się z niego.

Rozmiary

Większość gogli zimowych jest produkowana w standardowym rozmiarze (M) i wykazuje się uniwersalnym dopasowaniem, zarówno do osób dorosłych, jak i nastolatków. Ten rozmiar pasuje większości osób i prawdopodobnie okaże się też odpowiedni dla Ciebie.

Duży rozmiar (L) gogli ma szersze, wyższe i głębsze oprawki, które pasują do większych twarzy..

Mniejszy rozmiar (S) gogli ma natomiast węższe, krótsze i płytsze oprawki. Pasują do dzieci i młodzieży, ja również osób dorosłych o mniejszych twarzach.