Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Pierre Cardin P.C.8439 T2X

Pierre Cardin

Pierre Cardin P.C.8439 T2X

  • Dostawa: DARMOWA

  • Zbliżony czas dostawy: 10 - 15 dni roboczych

  • Zwrot towaru: 30 dni

Cena z konfiguracji: 0,00 PLN

Recepta

In stock 600 PLN 485 PLN

Cena z konfiguracji: 0,00 PLN

Szczegóły

Opis

Pierre Cardin jest najbardziej znany ze swoich geometrycznych awangardowych projektów, które urzekły tysiące osób na całym świecie. Okulary Pierre Cardin charakteryzują się eleganckimi klasycznymi lecz aktualnymi kształtami, ozdobionych cennymi detalami. Kolekcja wykracza poza granice tradycji, eksplorując futurystyczne projekty zgodnie z własną elegancją marki.

Okulary korekcyjne Pierre Cardin P.C.8439 T2X są częścią najnowszej kolekcji Pierre Cardin dla kobiet. Ten elegancki model z pełną ramką odzwierciedla najnowsze trendy we współczesnym projektowaniu okularów, a jego koci kształt sprawia, że Pierre Cardin P.C.8439 jest idealnym wyborem dla okrągłej, owalnej lub w kształcie serca twarzy.

Oprawki są wykonane z wysokiej jakości wstrzykiwanego octanu celulozy. W porównaniu do tworzywa sztucznego, octan celulozy jest lżejszy, bardziej elastyczny i 100% hipoalergiczny. Soczewki korekcyjne oferowane na eyerim są wytwarzane i montowane przez współpracującą z nami firmę o międzynarodowym uznaniu i 40-letniej tradycji. Oferują one 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz są wyposażone w antyrefleksową, hydrofobową powłokę odporną na zadrapania, tak aby zapewnić możliwie najbardziej wyraźne widzenie.

Kupując teraz okulary Pierre Cardin P.C.8439 T2X na eyerim otrzymasz bezpłatną przesyłkę prosto pod swoje drzwi. Twoje okulary będą wysłane w oryginalnym ochronnym opakowaniu wraz z miekka ściereczką do czyszczenia.

Rozmiary

  • 53 mm
  • 38.8 mm
  • 15 mm
  • 140 mm

Dla znacznej większości osób, właściwy rozmiar to M. Bardzo prawdopodobne, że będzie to także odpowiedni rozmiar dla Ciebie. Aby się upewnić, wykonaj następującą sztuczkę przy wykorzystaniu zwykłej karty kredytowej:
Credit Card

Skarta wyraźnie przestaje poza koniec twojego oka

Mkoniec karty pokrywa się z końcem oka

Lkarta nie sięga końca twojego oka