ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

    Darmowa dostawa   |   Zwrot towaru do 30 dni

Modne okulary przeciwsłoneczne w 2019

POJEDYNCZE okulary

Pojedyncze okulary przeciwsłoneczne to jeden z obecnie najgorętszych trendów. Noś je do stylizacji sportowych lub zdecyduj się na bardziej eleganckie i jednocześnie odważne pojedyncze okulary przeciwsłoneczne, które uzupełnią Twoją każdą stylizację codzienną. Nie każdy dobrze czuje się w okularach niczym z innej planety, ale tym którym one pasują, TRZEBA pozazdrościć.

Idealne dla kwadratowych i owalnych twarzy.

Kup teraz

Flat-top Okulary

Stąd o tym wiesz: tego lata okulary przeciwsłoneczne flat-top są głównym hitem. Wszystkie odważne i charakterystyczne osoby, które chcą podkreślić swoją osobowość, powinny się w nie zaopatrzyć! Są klasyczne i jednocześnie nowoczesne. Gdy tylko je przymierzysz, zechcesz nosić je każdego dnia.

Idealne do twarzy okrągłych, kwadratowych i owalnych.

Kup teraz

Tiny okulary

Tiny okulary przeciwsłoneczne to obecnie najgorętszy dodatek stylizacji ulicznych. Jak najlepiej wykorzystaj ten ikoniczny kształt, aby być najmodniejszą kobitą w mieście, niczym modelki i gwiazdy filmowe. Jeśli lubisz podążać za trendami, a w szafie masz wiele odważnych stylizacji ulicznych, ten kształt jest dla Ciebie.

Idealny dla twarzy okrągłych i owalnych.

Kup teraz

Cat-eye Okulary

Odlotowa para kocich okularów przeciwsłonecznych powina być podstawą garderoby każdej femme fatale. Załóż je, aby natychmiast zmienić swoją stylizację z klasycznej na niesamowicie elegancką i seksowną. Postaw na sytl retro zainspirowany latami 50-tymi i 60-tymi (kiedy to te okulary przeciwsłoneczne po raz pierwszy pojawiły się na scenie) lub nadaj swojemu wyglądowi nowoczesny akcent.

Okulary idealne do twarzy orkągłych, owalnych i w kształcie serca.

Kup teraz

DLACZEGO EYERIM

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA

30 DNIOWA POLITYKA ZWROTU TOWARU

PONAD 80 MAREK

DARMOWA DOSTAWA