ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

    Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Modne okulary przeciwsłoneczne w 2019

Pojdyncze okulary

Pojedyncze okulary przeciwsłoneczne to jeden z obecnie najgorętszych trendów. Noś je do stylizacji sportowych lub zdecyduj się na bardziej eleganckie i jednocześnie odważne pojedyncze okulary przeciwsłoneczne, które uzupełnią Twoją każdą stylizację codzienną. Nie każdy dobrze czuje się w okularach niczym z innej planety, ale tym którym one pasują, TRZEBA pozazdrościć.

Idealne dla kwadratowych i owalnych twarzy.

Kup teraz

Czerwone oprawki

Odważne i przepiękne. Zabłyśnij przed wszystkimi dzięki okularom przeciwsłonecznym z czerwonymi oprawkami, rozjaśniając ich dzień i swoją stylizację. Czerwień jest tajemnicza, pociągająca i seksowna — Ty też? Skoro Versace i Balenciaga skupiają się na czerwieni, każdy powinien za nimi podążać. Nie zostawaj w tyle.

Co więcej, te okulary pasują do wszystkich kształtów twarzy!

Kup teraz

Tiny okulary

Tiny okulary przeciwsłoneczne to obecnie najgorętszy dodatek stylizacji ulicznych. Jak najlepiej wykorzystaj ten ikoniczny kształt, aby być najmodniejszą kobitą w mieście, niczym modelki i gwiazdy filmowe. Jeśli lubisz podążać za trendami, a w szafie masz wiele odważnych stylizacji ulicznych, ten kształt jest dla Ciebie.

Idealny dla twarzy okrągłych i owalnych.

Kup teraz

Lustrzane soczewki

Lustrzane soczewki powracają w wielkim stylu. Dostępne są we wszystkich kształtach i rozmiarach, dodają klimatu z lat 80-tych i 90-tych każdej stylizacji. Nie możesz doczekać się lata? Załóż okulary przeciwsłoneczne z lustrzanymi soczewkami już teraz. Obiecujemy, że będziesz wyglądać młodo i ciekawie jak zawsze.

I pasują do każdego kształtu twarzy!

Kup teraz

DLACZEGO EYERIM

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA

30 DNIOWA POLITYKA ZWROTU TOWARU

PONAD 80 MAREK

DARMOWA DOSTAWA