ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

  Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

uvex
big 40 VFM 2023

Czas dostawy: Czasowo niedostępne

Out of stock 705 ZŁ

Cena z konfiguracji: 0,00 ZŁ

 • Darmowa dostawa

  Dostawa do wszystkich państw UE jest całkowicie darmowa. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Za pobraniem

  Zapłać przy odbiorze towarów! Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Polityka 30 dni zwrotu towaru

  Eyerim oferuje 2-letnią gwarancję i zwrot wszystkich produktów w ciągu 30 dni bez zadawania pytań. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Autoryzowany sprzedawca

  Eyerim to oficjalny odsprzedawca online wszystkich marek dostępnych na tej stronie. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i markami. Dowiedz się więcej.

Szczegóły

 • Marka uvex
 • Kolor oprawek Czarne
 • Kształt oprawki Pojedyncze
 • Kolor soczewek Niebieska
 • Rodzaj oprawki Bez Ramki
 • Tworzywo Plastik
 • Kolekcja Kobiety, Mężczyźni
 • Kolor ramki u producenta Black Mat
 • Polaryzacja Nie
 • Kolor soczewek u producenta Mirrored Blue / Variomatic / Clear (S1-3)
 • Model big 40 VFM 2023
 • Tworzywo u producenta Plastic

Opis

No image
NAME
Kolor
CONDITIONS
VLT
Mirrored Blue / Variomatic / Clear (S1-3)
Niebieski
Niebieski
Wszystkie
9-80%

Soczewki, w jakie wyposażono Mirrored Blue / Variomatic / Clear (S1-3) gogle Premium marki uvex idealnie pokonają wszystkie warunki pogodowe. Współczynnik VLT soczewek koloru Mirrored Blue / Variomatic / Clear (S1-3) wynosi 9-80% co oznacza, że przepuszczają one 9-80% światła słonecznego .

Zestaw nie zawiera dodatkowej soczewki.

WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
variomatic
Technologia soczewek Variomatic® automatycznie reaguje na każdą sytuację oświetleniową. Soczewki fotochromowe automatycznie zmieniają zabarwienie na trzech poziomach ochronnych, od S1 do S3 - od jasnego do ciemnego.
Wytrzymałość i odporność na zarysowania
Niezwykle odporne soczewki poliwęglanowe dobrze sprawdzają się w temperaturze do -40 °C, nie tracąc przy tym swojej wytrzymałości mechanicznej. Co więcej, specjalna powłoka sprawia, że zewnętrzna część soczewek jest odporna na zarysowania, zgodnie z normą EN 1836.
Decentrowane soczewki
Zniekształcenia i odkształcenia mogą powodować zaburzenia widzenia. Decentrowane soczewki klasy 1 uvex, zaprojektowane z myślą o największych wymaganiach sportów zimowych, uformowane podczas procesu wtryskowego, zapewniają wyraźne widzenie, zgodnie z normą EN174.
supravision
Jeszcze większe bezpieczeństwo i przejrzystość, nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Najlepszą przejrzystość zapewnia unikalna powłoka uvex supravision®, która nie zmienia jakości optycznej soczewek i w 100% przekracza normę EN 173 pod kątem wilgotności soczewek.
bezpośrednia wentylacja
Inteligentna wentylacja uvex zapewnia najlepszą widoczność. Dopasowanie do klimatu gwarantuje nieprzerywalną i bezawaryjną wentylację, a także oferuje długotrwałą widoczność bez zamglenia i nieograniczoną przyjemność z jazdy na nartach.
ultimate comfort kit
Ten zestaw zawiera skompresowaną, ukształtowaną, podwójną gąbkę z wyjątkowo miękką, szczotkowaną podszewką, która dopasowuje się do kształtów twarzy przy minimalnym ciśnieniu. Regulowany i elastyczny pasek do gogli oraz antypoślizgowy silikonowy uchwyt sprawiają, że gogle nie zsuwają się z powierzchni kasku, a dopasowująca się do klimatu, wodoodporna i przepuszczająca powietrze membrana zapewnia optymalną wentylację powietrza. Regulowany i elastyczny pasek do gogli i antypoślizgowy silikonowy uchwyt sprawią, że gogle nie będą zsuwać się z kasku, a dopasowująca się do klimatu, wodoodporna, przepuszczająca powietrze membrana zapewni optymalną wentylację.

O MARCE

Tylko dzięki świadomości naszej przeszłości jesteśmy w stanie kształtować przyszłość. 60 lat ulepszania właściwości ochronnych, komfortu, trwałości i stylu swoich produktów w połączeniu z niemieckim geniuszem inżynieryjnym jest tym, co czyni uvex (uv-ex = ultrafiolet wykluczony) wyjątkowym. Narciarze, rowerzyści i alpiniści zaufali tej marce na długo zanim pojęcie "marketingu sportowego " zostało w ogóle wymyślone.

Gogle narciarskie big 40 VFM 2023 stanowią kulminację dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i udoskalaniu gogli oraz współpracą z zawodowymi sportowcami przez firmę uvex. Opływowy kształt ramki zapewnia szerokie pole widzenia i sprawia, że uvex świetnie pasuje do kasków produkowanych przez głównych producentów, w tym Bolle, Giro, Anon, K2 i Smith. Wbudowane wentylatory zapewniają doskonałe odparowywanie gogli, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.


Kup okulary uvex big 40 VFM 2023 Photochromic na eyerim już teraz i skorzystaj z bezpłatnej dostawy w oryginalnym opakowaniu ochronnym bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Rozmiary

Większość gogli zimowych jest produkowana w standardowym rozmiarze (M) i wykazuje się uniwersalnym dopasowaniem, zarówno do osób dorosłych, jak i nastolatków. Ten rozmiar pasuje większości osób i prawdopodobnie okaże się też odpowiedni dla Ciebie.

Duży rozmiar (L) gogli ma szersze, wyższe i głębsze oprawki, które pasują do większych twarzy..

Mniejszy rozmiar (S) gogli ma natomiast węższe, krótsze i płytsze oprawki. Pasują do dzieci i młodzieży, ja również osób dorosłych o mniejszych twarzach.