6.5.2019 4421 wyświetleń 5 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Odnajdź siebie na eyerim: Szybki przewodnik

Odnalezienie siebie brzmi jak poważne zadanie. A kto ma na to czas? Sprawdź kilka naszych profesjonalnych i krotkich wskazówek, dzięki którym zagłębisz się w swoją duszę i znajdziesz idealną odpowiedź na skomplikowane pytanie egzystencjalne: „Kim jestem?”. Odpowiedź brzmi: wszystkim, co związane z okularami przeciwsłonecznymi. Oczywiście.

Co to jednak znaczy „znaleźć siebie” lub „być prawdziwą wersją siebie”? Szczerze mówiąc, kto to wie? Poświęciliśmy kilka dni, od rana do wieczora, na dogłędne badania, aby odkryć coś znaczącego, dzięki czemu każdy może odnaleźć siebie lub przynajniej zbliżyć się do siebie. Musimy przyznać, z głębi naszego serca eyerim, nie udało nam się znaleźć żadnego artykułu, który nie byłby tandetny lub żenujący.

I chociaż też od czasu do czasu bywamy trchę tandetni lub żenujac, co zaskakujące, nasza marka naprawdę taka nie jest. Zapytaliśmy się więc siebie: „Jak można odnaleźć siebie na eyerim?”. Szczerze powiem, że to bardzo trudne pytanie! Poniważ okulary przeciwsłoneczne mogą uczynić z Ciebie całkowicie inną osobę. Bez względu na to, czy wciąż szukasz odpowiedzi, czy masz jż sowją, bo czas wywiera presję, po prostu znajdź swoje idealne okulary przeciwsłoneczne, dzięki którymi wyrazisz siebie! Kto pwiedział, że musisz być taką samą wersją siebie każdego dnia?

Odnajdź siebie na eyerim

Bądź kim chcesz. Nie bój się wyróżnić z tłumu. Daj się zapamiętać za to, co rbisz. Bez względu na to, czy zależy to od Twojego humoru, czy od okualrów przeciwsłonecznych, które wybierzesz rano - wszystko nam pasuje!

Idealni pretendenci

Łatwiej mówić, niż robić - oczywiście, wiemy o tym. Dlatego też przygotowaliśmy kilka popularnych przykładów z życia celebrytów, którzy robią to odpowiednio. Chociaż nie możemy mieć pewności, czy te znane osoby dokładnie wiedzą, kim są naprawdę, przynajmniej bardoz dobrze się kreują.* Zobaczmy więc, co to znaczy „być”...

KLASYCZNIE

Odnajdź siebie na eyerim: Jak być kimś klasycznym

Może zapytasz: „Co to za grupa dziwnych ludzi?”. Może i tak wyglądają na pierwszy rzut oka, ale zachwycająca Audrey Hepburn, wiecznie tętniący energią Johny Depp i super wpływowy Drake mają jedną wspólną cechę (wydawało nam się, że nigdy nie użyjemy takiego zdania): zawsze prezentują się klasycznie i elegancko! Na swój własny, idealny sposób.

Odnajdź siebie na eyerim za pomocą okularów przeciwsłonecznych Just Cavalli JC908S 21C w kolorze białym i szarymOdnajdź siebie na eyerim: G-Star Raw w kolorze niebieskim i srebrnymOdnajdź siebie na eyerim za pomocą okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban RB3595 901380 w kolorze złotym i zielonym

Wypróbuj magiczne lustro

 

NIEUSTRASZENIE

Odnajdź siebie na eyerim:Jak być kimś nieustraszonym

Możesz nie czuć się tak odwaznie, jak Elton John każdego dnia, ale czy od czasu do czasu nie chcesz prezentować się nietypowo? Kto powiedział, że trzeba nosić tylko nudne czarne okulary przeciwsłoneczne? (bez cienia wątpliwości, Anna Wintour, naprawdę Cię kochamy). Dodaj sobie trochę charakteru! Nie ma żadnych ograniczeń, aby czuć się nie samowicie. Jeśli chcesz przymierzyć nasze przebojowe okualry przeciwsłoneczne, zanim zamówisz je z naszego eyerim e-shop, sprawdź nasze wspaniałe magiczne lustro, które dosłownie (i wirtualnie) działa magicznie.

Odnajdź siebie na eyerim za pomocą okularów przeciwsłonecznych Marc Jacobs MARC355/S KB7/UZ w kolorze szarym i czerwonymOdnajdź siebie na eyerim za pomocą okularów przeciwsłonecznych Chloe CE745S 272 w kolorze fioletowym i brązowymOdnajdź siebie na eyerim za pomocą okularów przeciwsłonecznych Miu Miu MU04TS 54Z139 w kolorze przezroczystym i szarym

Wypróbuj magiczne lustro

 

PONADCZASOWO

Find yourself on eyerim How to be Ahead of Time

James Dean, Gigi Hadid i A$AP Rocky *ahhhh*. Cóż, tak, nie potrafimy sobie wyobrazić bardziej atrakcyjengo trio. Co mają oni ze sobą wspólnego? Wszyscy szybko przyswajają sobie trendy w modzie i zawsze potrafią oczarować każdego wyborem swoich okularów. I Ty też możesz! Po prostu wybierz te okulary, których każdy boi się nosić, okay? Później nam podziękujesz.Odnajdź siebie na eyerim za pomocą okularów przeciwsłonecznych Persol PO3199S 1079R5 w kolorze Havana i szarymOdnajdź siebie na eyerim za pomocą  czarnych okularów przeciwsłonecznych Vogue VO4138S 352/11 z kolekcji AFAYETTE GIGI HADID 2019Odnajdź siebie na eyerim za pomocą okularów przeciwsłonecznych Dsquared2 MILES DQ0304 98N w kolorze zielonym

Wypróbuj magiczne lustro

 

Cóż, przyznajemy się: żaden z nas Tony Robbis czy Michael Scott, jeśli chodzi o głębokie pytania egzystencjonalne. Nasza ostatnia rada brzmi więc nastepująco: po prostu bądź sobą i pozwól innym dowiedzieć się, kim jesteś! Bez względu na to, czy chodzi o okulary przeciwsłonecze, brania, czy dziwaczną muzykę, ktorej słuchasz, nie bój się wyrażać siebie. Jest to pierwszy krok na drodze ku odnalezieniu siebie. Pamiętaj jednak, że okulary przeciwsłoneczne naprawdę działają.

*Szczerze przepraszamy każdego, kto nie zgadza się z naszym wyborem celebrytów.

Patrícia

"Content i copywriting to moja działka w eyerim. Uwielbiam kuchnię japońską, kwiaty i prostotę. Nie rozumiem mody, ale ją podziwiam. Studiowałam język chiński, ale ze względu na to, że jestem typem człowieka reprezentującego postawę „wszystko albo nic”, zakończyłam z nim swoją przygodę już na drugim roku. Urodziłam się z wyrośniętym zębem, nauczyłam się czytać w wieku trzech lat, podkochuję się w Senece i gardzę parasolami.

POWIĄZANE POSTY
Najlepsze oprawki: Ewolucja okularów

Na przestrzeni ostatnich wieków znacząco poprawiono praktyczność i design okularów. Jak dobrze jednak znasz ich historię? Przekonaj się razem z nami.

Przewodnik po prezentach na Walentynki - podaruj coś niespodziewanego

Wyraź swoją miłość za pomocą idealnego i ponadczasowego prezentu. Kup okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne z naszego przewodnika po prezentach walentynkowych.

Najlepsze stylizacje uliczne z Tygodnia Mody 2018

Tydzień Mody to ważne wydarzenie dla każdego, kto pracuje w branży modowej, a my chętnie zabierzemy Cię na ulice, na których rozpoczął się cały szum wokół pokazów mody.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.