20.1.2020 10946 wyświetleń 2 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Ray-Ban Kolekcja 2020: #ourtradition

Najlepsze tradycje rodzą się, gdy najmniej się ich spodziewasz, podobnie jak nowa kolekcja Ray-Ban. Trzy modele Ray-Ban #ourtradition są tak samo autentyczne, przyciągające uwagę i trwałe, jak najlepsze tradycje same w sobie.

Chwile, które po prostu się zdarzają i łączą nas jak nigdy wcześniej - to nasze tradycje. Odkryj najnowszą kolekcję Ray-Ban 2020 i zainspiruj się, aby ulepszyć swoje stroje w 2020. Tradycje są liczne i różne. Podobnie jak style, które można znaleźć w Ray-Ban 2020 selection.

Ray-Ban Olympian Aviator

Zwróć na siebie uwagę za pomocą naszego modelu Olympian Aviator. Okulary przeciwsłoneczne Olympian Aviator są częścią najnowszej kolekcji Ray-Ban zaprojektowanej zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn (unisex).Ten elegancki model o pełnej ramie odzwierciedla najnowsze trendy w projektowaniu okularów, a jego rama sprawia, że Aviator Olympian jest idealny dla okrągłych, owalnych i kanciastych twarzy. Metalowa rama nadaje okularom idealny wygląd, wyjątkową trwałość i siłę.

Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban OLYMPIAN AVIATOR RB2219 Kolekcja 2020 #ourtradition okulary unisex

Ray-Ban SQUARE II

Czas spojrzeć na cały rok, który nadchodzi. Będzie jeszcze lepiej, gdy popatrzysz przez nową parę okularów przeciwsłonecznych, na przykład tę! Ray Ban Square II są częścią najnowszej kolekcji Ray-Ban zaprojektowanych w większej mierze dla kobiet. Ten elegancki model o pełnej ramie odzwierciedla najnowsze trendy, a jego obszerna rama sprawia, że okulary Ray-Ban stanowią idealny wybór szczególnie dla okrągłej twarzy i osób kochających styl retro.

Ray-Ban SQUARE II RB1973 kolekcja okularów 2020 #ourtradition okulary dla kobiet

Ray-Ban Olympian

Zwróć uwagę na prezent, którego się nikt nie spodziewa. Ten elegancki model o pełnej ramie odzwierciedla najnowsze trendy inspirowane latami 90. XX wieku, a jego prostokątna rama sprawia, że Ray-Ban Olympian jest idealny dla okrągłych i owalnych twarzy. Model retro jest przeznaczony głównie dla mężczyzn, ale mogą go nosić również kobiety.

Ray-Ban OLYMPIAN RB311 okulary przeciwsłoneczne kolekcja 2020 #ourtradition okulary dla mężczyzn

Za rzeczy, które dzieją się przypadkowo i pozostają z nami, kształtując nasze życie rok po roku - to chwile, które chcemy świętować. To są nasze tradycje. Jeśli zakochasz się w niektórych z najnowszych modeli Ray Ban 2020 Collection, sprawdź nasz sklep eyerim i znajdź swoją idealną parę.

 

Andrea

Jestem jednym ze współzałożycieli. Obszarem mojego działania jest tworzenie treści i media społecznościowe. Mam obsesję na punkcie flamingów i podróży. Zapisuję większość kreatywnych pomysłów, które przychodzą mi do głowy podczas długich wędrówek górskich, uwielbiam sztukę i fotografię.

POWIĄZANE POSTY
Prezenty świąteczne na ostatnią chwilę

Święta za pasem, a Ty wciąż szukasz prezentów dla najbliższych? Spędź Boże Narodzenie w spokoju, dzięki naszemu “Przewodnikowi po prezentach świątecznych”.

Najlepsze okulary na lato: Christopher Cloos

Lato wciąż trwa i chyba jeszcze trochę z nami zostanie! Wpraw się w maksymalnie pozytywny i letni nastrój z kolejną nową marką na eyerim. O tak!

Topowa marka na lato. Poznaj Horsefeathers!

Kolejny miesiąc, a wraz z nim w naszej kolekcji pojawia się kolejna marka. Oto nasz faworyt na lato - Horsefeathers!

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.