18.9.2017 29153 wyświetleń 1 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Wirtualna przymiarka - okiem Twojej kamery

W eyerim nie boimy się przekraczać granic i uwielbiamy nowinki technologiczne. We wrześniu uruchamiamy naszą pierwszą wirtualną przymierzalnię!

Zakupy na eyerim nigdy nie były łatwiejsze! Już nie musisz kupować kota w worku. Wybierz ulubioną parę okularów przeciwsłonecznych lub korekcyjnych, kliknij przycisk wirtualna przymiarka, włącz kamerę internetową lub po prostu załaduj swoje zdjęcie i gotowe!

Dziesiątki marek i tysiące produktów czekają aż przymierzysz je bez wychodzenia z domu. Nie spiesz się i przymierz je wszystkie. Ja już znalazłam idealną parę - a Ty?

Tutaj znajdziesz wybór produktów dostępnych do wirtualnej przymiarki. Dobrej zabawy!

 

Andrea

Jestem jednym ze współzałożycieli. Obszarem mojego działania jest tworzenie treści i media społecznościowe. Mam obsesję na punkcie flamingów i podróży. Zapisuję większość kreatywnych pomysłów, które przychodzą mi do głowy podczas długich wędrówek górskich, uwielbiam sztukę i fotografię.

POWIĄZANE POSTY
eyerim insider: seria biurowa, cz. III

Na pewno tęsknisz za naszą serią biurową. Oficjalnie powracamy z nią i obiecujemy poprawę. Poznaj kolejną część naszej rodziny eyerim!

Get ready for your perfect job at eyerim!

Are you ready to kick-start your career? Check out our currently open positions and become a part of the biggest startup in the eyewear industry.

eyerim jest tu dla was

Jesteśmy w tym razem. I razem damy radę!

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.