2.4.2020 6879 wyświetleń 2 minut odczyt Przejdź do e-shopu

Zadbaj o swoje zdrowie (nie tylko) podczas Światowego Dnia Zdrowia

7 kwietnia każdego roku obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Światowy Dzień Zdrowia to dzień globalnej świadomości, który został zainicjowany przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) w oparciu o prostą zasadę - odpowiednią i właściwą opiekę zdrowotną dla każdej osoby na świecie.

Trudno uwierzyć w to, że prawie połowa ludzi na świecie nie ma dostępu do właściwej opieki zdrowotnej ze względu na niedostateczne środki finansowe. Światowa Organizacja Zdrowia stawia sobie bardzo wyraźny cel - skupić się na zapewnieniu powszechnego dostępu do opieki medycznej w taki sposób, aby każdy mógł skorzystać z usług zdrowotnych bez obawy o nadwyrężenie budżetu. Wraz ze Światowym Dniem Zdrowia, Światowa Organizacji Zdrowia chce zainspirować, zmotywować i ukierunkować osoby stowarzyszone z UHC (Universal Health Coverage) do podjęcia wspólnych działań w tym zakresie.

Działalność WHO nie kończy się jednak na tych niesamowitych wyzwaniach. Organizacja chroni też wiele krajów przed epidemiami, zmniejsza ryzyko głodu i ubóstwa oraz wspiera równość płci. Są to bardzo istotne cele, których należy się podejmować, więc Światowy Dzień Zdrowia powinien odgrywać jeszcze większą rolę!

Oczywiście musimy pamiętać nie tylko o tym, aby dbać o zdrowie płuc, serca, czy wątroby, lecz także oczu! Lekarz przepisał Ci okulary korekcyjne, ale z jakiegoś powodu nie możesz się na nie zdecydować? Koniecznie czytaj dalej, bo już tylko trzy proste słowa dzielą Cię od lepszego wzroku.

1.   Wyrazistość

Svetový deň zdravia 2020 eyerim blog

Na pewno każdy z nas zna uczucie towarzyszące zamazanym obrazom przed oczami. Nic dziwnego, że suche oczy, zmęczone od nieustannego patrzenia na ekran komputera, same proszą się o okulary korekcyjne! Dzięki nim cały świat od razu może stać się bardziej atrakcyjny i wyrazisty, więc dlaczego nie zdecydować się na nie? Zapewne znane Ci jest też pojęcie ochrony przed szkodliwym niebieskim światłem. Zachęcamy do przeczytania o nim więcej.

2.   Dostępność

Svetový deň zdravia 2020 eyerim blog

Jest XXI wiek i wszyscy jesteśmy online. Jest to szczególnie ważne teraz, kiedy z powodu pandemii związanej z wirusem COVID-19 wszystkie centra handlowe zostały zamknięte. Na naszej stronie internetowej, dzięki wirtualnej przymierzalni Magic Mirror możesz w zaciszu swojego domu wypróbować wiele modeli okularów korekcyjnych i to bez stresu, że ktoś na Ciebie patrzy. Wybrany model pochodzący z naszej własnej eyerim collection może trafić w Twoje ręce już w przeciągu kilku dni. Brzmi dobrze, prawda? Tutaj możesz znaleźć również szeroką ofertę okularów korekcyjnych, które możemy dostarczyć prosto pod Twoje drzwi.

3.   Uwodzicielstwo

Světový Den Zdraví eyerim blog

To proste - Twoje ulubione okulary korekcyjne sprawią, że będziesz wyglądać znacznie atrakcyjnej. Udowodniono, że osoby noszące okulary prezentują się inteligentniej i są bardziej pociągające z punktu widzenia płci przeciwnej (lub tej samej, w zależności od preferencji). A kto z nas nie lubi czuć się seksownie? Chcesz być na bieżąco z największymi trendami? Wybierz jeden z modeli eyerim collection i stań się przykładem stylu, który przypadnie do gustu każdemu. Ceny zaczynają się już od 229 zł i to z soczewkami korekcyjnymi wliczonymi w cenę. Świetne, prawda?

Yassaman

Jestem jednym z założycieli eyerim, próbującym przetrwać w świecie marketingu. Zawsze przyjmuję rekomendacje dobrych książek, jeżdżę na wycieczki po całej Europie. Kiedyś zjadłam całą pieczeń wieprzową w mniej niż 30 minut, a ludziom, którzy nie potrafią poprawnie wymówić mojego imienia mówię, żeby nazywali mnie "Yass".

POWIĄZANE POSTY
Korzyści z zakupu okularów korekcyjnych przez Internet

Czy uważasz, że kupowanie okularów przez Internet to zbyt duży problem? My mamy inne zdanie. I Ty zmienisz swoje. Czytaj dalej.

5 powodów, dla których warto kupić okulary korekcyjne online

Jeśli masz wątpliwości dotyczące zakupu okularów przez Internet, zapoznaj się z poniższymi pięcioma powodami, dla których warto wybrać taką opcję. Może Cię przekonają!

Wskazówki eyerim: jak poprawić swój wzrok?

Czujesz, że z biegiem lat zaczynasz coraz gorzej widzieć? Nawet pomimo tego, że codziennie jesz marchewki? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek na temat tego, jak poprawić wzrok i dobrze troszczyć się o swoje oczy.

Masz pytania? Zapytaj naszego optometrysty.