ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

  Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Bolle
Tsar 21440

Zbliżony czas dostawy: Czasowo niedostępne

Out of stock 490 ZŁ

Cena z konfiguracji: 0,00 ZŁ

 • Darmowa dostawa

  Dostawa do wszystkich państw UE jest całkowicie darmowa. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Za pobraniem

  Zapłać przy odbiorze towarów! Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Polityka 30 dni zwrotu towaru

  Eyerim oferuje 2-letnią gwarancję i zwrot wszystkich produktów w ciągu 30 dni bez zadawania pytań. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Autoryzowany sprzedawca

  Eyerim to oficjalny odsprzedawca online wszystkich marek dostępnych na tej stronie. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i markami. Dowiedz się więcej.

Szczegóły

Opis

Citrus Gun
NAME
Kolor
CONDITIONS
VLT
Citrus Gun
Pomarańczowy
Pomarańczowy
Słońce & chmury
16%

Soczewki, w jakie wyposażono gogle marki Bolle w kolorze Citrus Gun sprawdzają się we wszystkich warunkach, w tym także najbardziej ekstremalnych. Współczynnik VLT soczewek koloru Citrus Gun wynosi 16% co oznacza, że przepuszczają one 16% światła słonecznego natychmiast zmieniając światło, optymalizując widoczność i zapewniając ochronę przez cały dzień. Więcej informacji na temat soczewek VLT znajdziesz tutaj.

Zestaw nie zawiera dodatkowej soczewki.

WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
MODULATOR™
Soczewki kontrolujące światło MODULATOR™ 2.0 poprawiają zdolność orientacji w terenie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Te soczewki, niezależnie od temperatury, zapewniają lepszą aktywację, przyciemnienie i rozjaśnienie.
Equalizer®
Technologia Equalizer® oferuje wyjątkowo wysoką odporność na parowanie. Dzięki technicznej i przepuszczającej powietrze wstawce między obiema soczewkami, wykorzystuje ona system wentylacji, aby regulować ciśnienie atmosferyczne między nimi, eliminując w ten sposób wilgoć i wszelkie ślady kondensacji.
Karbon
Dzięki wysokiej klasy ochronnej powłoce pokrywającej zewnętrzną część soczewek, szkło karbonowe tworzy tarczę, która znacznie redukuje ryzyko zarysowań i zapewnia krystaliczną przejrzystość.
Podwójne soczewki
Bariera termiczna w postaci podwójnych soczewek, oddzielająca zimne i suche powietrze na zewnątrz od wilgoci wytwarzanej na skutek intensywnej aktywności, zapobiega jej skraplaniu.
Powłoka przeciwparowa P-80+
Powłoka przeciwwilgociowa P-80+ pokrywająca soczewki wewnętrzne absorbuje wilgoć z ich powierzchni i zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią, jak również znakomitą przejrzystość.
Flow-Tech Venting®
Technologia Flow-Tech Venting® kontroluje i optymalizuje przepływ powietrza przez wewnętrzną powierzchnię soczewek. System wentylacyjny zmniejsza ryzyko tworzenia się wilgoci, redukuje parowanie oraz zapewnia należytą przejrzystość.
Gąbka o potrójnej gęstości
Bardzo miękka i niewielka podszewka polarowa z dwiema warstwami gęstej pianki zawsze zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie gogli.
System Forestay
System Forestay od Bolle został zaprojektowany tak, aby gogle dobrze układały się na twarzy i perfekcyjnie dopasowywały się do niej podczas noszenia z najnowszymi kaskami.
Szerokie pole widzenia
Szerokie pole widzenia zapewnia maksymalny zasięg wzroku; konieczność podczas pokonywania bramek slalomowych lub rozkoszowania się krajobrazem ze szczytu.
Pasek silikonowy
Pasek silikonowy pomaga zapewnić optymalne dopasowanie gogli do kasku.

O MARCE

Historia Bollé rozpoczęła się w 1888 roku w małym wiejskim domu w Oyonnax we Francji. To zaczynając tutaj, rodzina Bollé rozwinęła swój biznes, stając się jednym z najbardziej prominentnych producentów okularów najwyższej jakości. Połączenie w ramach tej marki dopasowania, mody i komfortu daje efekt w postaci najświeższych i najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów na rynku. Bollé stał się szczególnie mocny w sportach zimowych, kolarstwie oraz na świeżym powietrzu.

Gogle narciarskie Tsar 21440 stanowią kulminację dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i udoskalaniu gogli oraz współpracą z zawodowymi sportowcami przez firmę Bolle. Opływowy kształt ramki zapewnia szerokie pole widzenia i sprawia, że Bolle świetnie pasuje do kasków produkowanych przez głównych producentów, w tym Bolle, Giro, Anon, K2 i Smith. Wbudowane wentylatory zapewniają doskonałe odparowywanie gogli, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.


Kup okulary Bolle Tsar 21440 Photochromic na eyerim już teraz i skorzystaj z bezpłatnej dostawy w oryginalnym opakowaniu ochronnym bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Rozmiary

Większość gogli zimowych jest produkowana w standardowym rozmiarze (M) i wykazuje się uniwersalnym dopasowaniem, zarówno do osób dorosłych, jak i nastolatków. Ten rozmiar pasuje większości osób i prawdopodobnie okaże się też odpowiedni dla Ciebie.

Duży rozmiar (L) gogli ma szersze, wyższe i głębsze oprawki, które pasują do większych twarzy..

Mniejszy rozmiar (S) gogli ma natomiast węższe, krótsze i płytsze oprawki. Pasują do dzieci i młodzieży, ja również osób dorosłych o mniejszych twarzach.