Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Maui Jim 412-02 Polarized

    In stock
  • Dostawa: DARMOWA

  • Zbliżony czas dostawy: 18 - 23 dni roboczych

  • Zwrot towaru: 30 dni

M (70/17/130) - W magazynie

Cena z konfiguracji: 0,00 PLN

800 PLN 730 PLN

Cena z konfiguracji: 0,00 PLN

Szczegóły

Opis

Maui Jim rozpoczął swoją karierę w latach 80. na plaży Lahaina na Hawajach. Urodzony w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, Maui Jim pokazuje w swoich okularach najcudowniejsze kolory świata. Każda para zawiera opatentowane wielowarstwowe soczewki PolarizedPlus2, które bezbłędnie blokują szkodliwe promieniowanie. Rezultat to niedościgniony kontrast i szczegół.

Okulary przeciwsłoneczne Maui Jim Banyans 412-02 są częścią najnowszej kolekcji Maui Jim dla mężczyzn jak i kobiet (unisex). Ten elegancki model bez ramki odzwierciedla najnowsze trendy we współczesnym projektowaniu okularów, a jego prostokątny kształt sprawia, że Maui Jim Banyans 412 jest idealnym wyborem dla okrągłej lub kwadratowej twarzy.

Oprawki są wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego, które zapewnia wyjątkową niezawodność i trwałość. Soczewki są zaprojektowane tak, aby blokowały 100% szkodliwych promieni UV. Spolaryzowany filtr niweluje 99.9% oślepiającego blasku i zwiększa kontrast, co sprawia, że widok jest jaśniejszy, a kolory są żywsze.

Kupując teraz okulary Maui Jim Banyans 412-02 na eyerim otrzymasz bezpłatną przesyłkę prosto pod swoje drzwi. Twoje okulary będą wysłane w oryginalnym ochronnym opakowaniu wraz z miekka ściereczką do czyszczenia.

Rozmiary

  • Lens width: 70 mm 70 mm
  • Lens height: 41 mm 41 mm
  • Mostek: 17 mm 17 mm
  • Długość nausznika: 130 mm 130 mm

Dla znacznej większości osób, właściwy rozmiar to M. Bardzo prawdopodobne, że będzie to także odpowiedni rozmiar dla Ciebie. Aby się upewnić, wykonaj następującą sztuczkę przy wykorzystaniu zwykłej karty kredytowej:
Credit Card

Skarta wyraźnie przestaje poza koniec twojego oka

Mkoniec karty pokrywa się z końcem oka

Lkarta nie sięga końca twojego oka