Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

kontakt@eyerim.pl

Smith I/OS X6K/C5

Smith

Smith I/OS X6K/C5

 • Dostawa: DARMOWA

 • Zbliżony czas dostawy: Czasowo niedostępne

 • Zwrot towaru: 30 dni

Out of stock 820 PLN

Cena z konfiguracji: 0,00 PLN

Szczegóły

 • Marka Smith
 • Kolor oprawek Białe
 • Kształt oprawki Pojedyncze
 • Kolor soczewek Zielone
 • Rodzaj oprawki Pełne Ramki
 • Tworzywo Plastik
 • Kolekcja Kobiety
 • Kolor ramki u producenta White Eclipse
 • Polaryzacja Nie
 • Kolor soczewek u producenta Green Sol-X Mirror
 • Model I/OS X6K/C5
 • Tworzywo u producenta Injection Molded Plastic

Opis

Smith Optics powstał w 1965 roku kiedy Dr Robert Smith, dentysta i pasjonat narciarstwa, wykorzystał piankę dentystyczną i klej do stworzenia pierwszych śnieżnych gogli wyposażonych w odpowietrzniki. Ten wynalazek zrewolucjonizował sporty zimowe i wypromował Smith Optics jako markę reprezentującą innowacyjne, wytrzymałe produkty najlepszej jakości po dziś dzień.

Damskie gogle narciarskie Smith I/OS X6K/C5 stanowią kulminację dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i udoskalaniu gogli oraz współpracą z zawodowymi sportowcami przez firmę Smith. Opływowy kształt ramki zapewnia szerokie pole widzenia i sprawia, że Smith świetnie pasuje do kasków produkowanych przez głównych producentów, w tym Bolle, Giro, Anon, K2 i Smith. Wbudowane wentylatory zapewniają doskonałe odparowywanie gogli, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Soczewki, w jakie wyposażono Chromapop Sun Green Mirror gogle Premium marki Smith idealnie pokonają korzystne warunki pogodowe. Współczynnik VLT soczewek koloru Chromapop Sun Green Mirror wynosi 9% co oznacza, że przepuszczają one 9% światła słonecznego . Więcej informacji na temat soczewek VLT znajdziesz tutaj.


Linssi teknologia sisältää:

Wymienniki
Bezramkowy projekt Smith umożliwia szybką i łatwą wymianę soczewek oraz oferuje wyjątkową wartość, dopasowanie oraz wykończenie. Smith obejmuje lustrzane soczewki, które dobrze sprawdzą się zarówno przy mocnym, jak i słabym świetle, zapewniając przejrzystość w każdych warunkach. Wymienna seria zoptymalizowana jest pod kątem wydajności i tworzą ją najlepsze szkła, materiały oraz rozwiązania technologiczne.

Chromapop
Technologia fotochromowa umożliwia dopasowanie soczewek do zmieniających się warunków oświetleniowych dzięki czemu zawsze możesz liczyć na idealną ilość światła.

Soczewki sferyczne
Soczewki sferyczne zostały stworzone w oparciu o podstawową krzywą zarówno w osi X (poziomej), jak i osi Y (pionowej). Ten pionierski kształt zapewnia najwyższy poziom optycznej przejrzystości, jeszcze lepsze dopasowanie oraz większą wydajność w wilgotnych warunkach.

Soczewki poliwęglanowe
Zewnętrzny materiał poliwęglanowy soczewek został idealnie uformowany, aby zapewnić optymalną odporność na zarysowania i uderzenia, zwiększoną widoczność i lepszą wrażliwość na kontrast. Zastosowany poliwęglan odpowiada najwyższym standardom optycznym.

Ochrona przed wilgocią 5X
Soczewki przeciwwilgociowe Smith zbudowane są w oparciu o zasady hydrofilowej, mikro-wytrawianej powierzchni soczewek Fog-X. Wewnętrzne soczewki przeciwwilgociowe 5X zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić ponad pięciokrotnie lepszą absorpcję wszelkich produktów na rynku, zapewniając ochronę przed wilgocią przez ponad 120 sekund podczas kontrolowanych testów laboratoryjnych.

Technologia soczewek stożkowych
Technologia soczewek stożkowych Smith prostuje promienie światła, stopniowo zwężając soczewki z centrum optycznego w kierunku widoku peryferyjnego. Oznacza to, że możesz liczyć na 100% dokładności i maksymalny komfort.

POREX™
Zmiany wysokości wiążą się ze zmianami ciśnienia atmosferycznego. Opatentowany przez Smith filtr Porex™ rozwiązuje ten problem, równomiernie rozkładając ciśnienie wewnątrz zamkniętej przestrzeni soczewek, aby dopasować się do ciśnienia atmosferycznego i wciąż liczyć na najwyższej klasy standardy optyczne.


Kupując teraz okulary Smith I/OS X6K/C5 na eyerim otrzymasz bezpłatną przesyłkę prosto pod swoje drzwi. Twoje okulary będą wysłane w oryginalnym opakowaniu ochronnym wraz ze wszystkimi akcesoriami.

Rozmiary

Większość gogli zimowych jest produkowana w standardowym rozmiarze (M) i wykazuje się uniwersalnym dopasowaniem, zarówno do osób dorosłych, jak i nastolatków. Ten rozmiar pasuje większości osób i prawdopodobnie okaże się też odpowiedni dla Ciebie.

Duży rozmiar (L) gogli ma szersze, wyższe i głębsze oprawki, które pasują do większych twarzy..

Mniejszy rozmiar (S) gogli ma natomiast węższe, krótsze i płytsze oprawki. Pasują do dzieci i młodzieży, ja również osób dorosłych o mniejszych twarzach.