ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

  Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Smith
I/OS X6K/C5

Zbliżony czas dostawy: Czasowo niedostępne

Out of stock 800 ZŁ 655 ZŁ

Cena z konfiguracji: 0,00 ZŁ

 • Darmowa dostawa

  Dostawa do wszystkich państw UE jest całkowicie darmowa. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Za pobraniem

  Zapłać przy odbiorze towarów! Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Polityka 30 dni zwrotu towaru

  Eyerim oferuje 2-letnią gwarancję i zwrot wszystkich produktów w ciągu 30 dni bez zadawania pytań. Aby uzyskać więcej informacji kliknij tutaj.

 • Autoryzowany sprzedawca

  Eyerim to oficjalny odsprzedawca online wszystkich marek dostępnych na tej stronie. Współpracujemy bezpośrednio z producentami i markami. Dowiedz się więcej.

Szczegóły

 • Marka Smith
 • Kolor oprawek Białe
 • Kształt oprawki Pojedyncze
 • Kolor soczewek Zielona
 • Rodzaj oprawki Bez Ramki
 • Tworzywo Plastik
 • Kolekcja Kobiety
 • Kolor ramki u producenta White Eclipse
 • Polaryzacja Nie
 • Kolor soczewek u producenta Chromapop Sun Green Mirror
 • Model I/OS X6K/C5
 • Tworzywo u producenta Injection Molded Plastic

Opis

Chromapop Sun Green Mirror
NAME
Kolor
CONDITIONS
VLT
Chromapop Sun Green Mirror
Zielony
Zielony
Jaskrawe światło
9%

Soczewki, w jakie wyposażono Chromapop Sun Green Mirror gogle marki Smith, mają bardziej naturalny kolor i zapewniają bezkonkurencyjną widoczność, dzięki czemu zobaczysz więcej szczegółów. Współczynnik VLT soczewek koloru Chromapop Sun Green Mirror wynosi 9% co oznacza, że przepuszczają one 9% światła słonecznego . Więcej informacji na temat soczewek VLT znajdziesz tutaj.

Zestaw nie zawiera dodatkowej soczewki.

WYKORZYSTANE TECHNOLOGIE
Wymienniki
Bezramkowy projekt Smith umożliwia szybką i łatwą wymianę soczewek oraz oferuje wyjątkową wartość, dopasowanie oraz wykończenie. Smith obejmuje lustrzane soczewki, które dobrze sprawdzą się zarówno przy mocnym, jak i słabym świetle, zapewniając przejrzystość w każdych warunkach. Wymienna seria zoptymalizowana jest pod kątem wydajności i tworzą ją najlepsze szkła, materiały oraz rozwiązania technologiczne.
Chromapop
Technologia fotochromowa umożliwia dopasowanie soczewek do zmieniających się warunków oświetleniowych dzięki czemu zawsze możesz liczyć na idealną ilość światła.
Soczewki sferyczne
Soczewki sferyczne zostały stworzone w oparciu o podstawową krzywą zarówno w osi X (poziomej), jak i osi Y (pionowej). Ten pionierski kształt zapewnia najwyższy poziom optycznej przejrzystości, jeszcze lepsze dopasowanie oraz większą wydajność w wilgotnych warunkach.
Soczewki poliwęglanowe
Zewnętrzny materiał poliwęglanowy soczewek został idealnie uformowany, aby zapewnić optymalną odporność na zarysowania i uderzenia, zwiększoną widoczność i lepszą wrażliwość na kontrast. Zastosowany poliwęglan odpowiada najwyższym standardom optycznym.
Ochrona przed wilgocią 5X
Soczewki przeciwwilgociowe Smith zbudowane są w oparciu o zasady hydrofilowej, mikro-wytrawianej powierzchni soczewek Fog-X. Wewnętrzne soczewki przeciwwilgociowe 5X zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić ponad pięciokrotnie lepszą absorpcję wszelkich produktów na rynku, zapewniając ochronę przed wilgocią przez ponad 120 sekund podczas kontrolowanych testów laboratoryjnych.
Technologia soczewek stożkowych
Technologia soczewek stożkowych Smith prostuje promienie światła, stopniowo zwężając soczewki z centrum optycznego w kierunku widoku peryferyjnego. Oznacza to, że możesz liczyć na 100% dokładności i maksymalny komfort.
POREX™
Zmiany wysokości wiążą się ze zmianami ciśnienia atmosferycznego. Opatentowany przez Smith filtr Porex™ rozwiązuje ten problem, równomiernie rozkładając ciśnienie wewnątrz zamkniętej przestrzeni soczewek, aby dopasować się do ciśnienia atmosferycznego i wciąż liczyć na najwyższej klasy standardy optyczne.

O MARCE

Smith Optics powstał w 1965 roku kiedy Dr Robert Smith, dentysta i pasjonat narciarstwa, wykorzystał piankę dentystyczną i klej do stworzenia pierwszych śnieżnych gogli wyposażonych w odpowietrzniki. Ten wynalazek zrewolucjonizował sporty zimowe i wypromował Smith Optics jako markę reprezentującą innowacyjne, wytrzymałe produkty najlepszej jakości po dziś dzień.

Damskie gogle narciarskie I/OS X6K/C5 stanowią kulminację dziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu, testowaniu i udoskalaniu gogli oraz współpracą z zawodowymi sportowcami przez firmę Smith. Opływowy kształt ramki zapewnia szerokie pole widzenia i sprawia, że Smith świetnie pasuje do kasków produkowanych przez głównych producentów, w tym Bolle, Giro, Anon, K2 i Smith. Wbudowane wentylatory zapewniają doskonałe odparowywanie gogli, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.


Kup okulary Smith I/OS X6K/C5 Photochromic na eyerim już teraz i skorzystaj z bezpłatnej dostawy w oryginalnym opakowaniu ochronnym bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Rozmiary

Większość gogli zimowych jest produkowana w standardowym rozmiarze (M) i wykazuje się uniwersalnym dopasowaniem, zarówno do osób dorosłych, jak i nastolatków. Ten rozmiar pasuje większości osób i prawdopodobnie okaże się też odpowiedni dla Ciebie.

Duży rozmiar (L) gogli ma szersze, wyższe i głębsze oprawki, które pasują do większych twarzy..

Mniejszy rozmiar (S) gogli ma natomiast węższe, krótsze i płytsze oprawki. Pasują do dzieci i młodzieży, ja również osób dorosłych o mniejszych twarzach.