ReviewsWidget_ReviewsAboutUs

    Darmowa dostawa   |   Polityka 30 dni zwrotu towaru

Modne okulary korekcyjne w 2019

Czerwone oprawki

Nowość: Czerwień jest w tym sezonie BARDZO modna i coraz częściej pojawia się jako kolor oprawek okularów korekcyjnych. Czerwone oprawki zawsze zapewniają najmodniejszy wygląd. Świetnie sprawdzają się niezależnie od kształtu twarzy i, jak widać, przypadają do gustu zarówno mężczyznom, jak i kobietom.

KUP TERAZ

Oprawki Browline

Postaw na klimat retro, wybierając te okulary Browline! Lata 50. i 60. były wypełnione tym szczególnym kształtem oprawek, który ponownie dominuje wybiegi mody w 2019 roku. Okulary korekcyjne Browline szczególnie dobrze wyglądają na twarzach owalnych i w kształcie serca.

KUP TERAZ

Grube okągłe oprawki

Zapomnij o dyskretnych i ledwie zauważalnych oprawkach — postaw na królujące w tym sezonie odważne, ciemne i grube okulary. Jeśli jesteś typem osoby, która lubi podejmować ryzyko, są to idealne okulary korekcyjne dla Ciebie — bez względu na kształt twarzy.

KUP TERAZ

OPRAWKI PILOT

Okulary korekcyjne w stylu Pilot? Tak, dobrze słyszysz, w końcu nie muszą to być tylko okulary przeciwsłoneczne. Ich kształt stał się ikoną już w latach 50. i nawet dzisiaj praktycznie każdy ma przynajmniej jedną parę okularów Pilot w swojej garderobie. Świetna propozycja dla miłośników mody o kwadratowych i okrągłych twarzach!

KUP TERAZ

PRZYMIERZ OKULARY KOREKCYJNE
ZA POMOCĄ Magic Mirror

DLACZEGO EYERIM

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA

30 DNIOWA POLITYKA ZWROTU TOWARU

PONAD 80 MAREK

DARMOWA DOSTAWA